Facebook Google+ Twitter

Lojalni Klienci docenieni

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-10-15 17:08

Od 2 listopada rusza nowa akcja lojalnościowa w E.Leclerc Radom

E.Leclerc w Radomiu doceniając swoich lojalnych klientów organizuje od 2 listopada Złotówkową Akcję Lojalnościową. Promocja polegająca na zbieraniu na kartach lojalnościowych pieniędzy, którymi będzie można płacić za dokonane w hipermarkecie zakupy.

Do tej pory E.Leclerc nagradzał lojalnych klientów, w programie „Lojalność popłaca” punktami, które można wymienić na prezenty lub bony towarowe. Przyzwyczajonych do takiej formuły programu czeka niespodzianka. Z początkiem listopada zostaną wprowadzone nowe karty lojalnościowe, na których zamiast punktów będzie można zbierać pieniądze i wydać je na dowolne produkty.

Pieniądze w Złotówkowej Akcji Lojalnościowej klienci będą mogli zbierać, kupując produkty oznaczone specjalnym znaczkiem z kwotą, która trafi na kartę lojalnościową po ich zakupie. Drugim sposobem na zdobycie premii jest robienie zakupów w wybrane dni, czyli środę, czwartek i sobotę, kiedy to za zakupy powyżej 100 złotych, na kartę lojalnościową trafi 2 złote, a za zakupy powyżej 200 złotych otrzymamy dodatkowe 4 złote.

Na szczególną uwagę zasługuje promocja dla osób, które odwiedzą E.Leclerc w dniach
2-15 listopada, kiedy to z okazji inauguracji nowego programu, za zakupy o wartości powyżej 100 złotych na każdą kartę lojalnościową trafi 5 złotych. Dodatkowo klienci, którzy w ciągu roku od założenia karty uzbierają na niej 1 tys. złotych, otrzymają Kartę VIP, upoważniającą do płacenia za zakupy w kasie pierwszeństwa, otrzymają zaproszenia na bezpłatne eventy i targi organizowane przez E.Leclerc, oraz będą informowani
o najlepszych promocjach.

Liczne uroczystości, jakie zorganizowaliśmy z okazji naszych urodzin pokazały jak wielu jest stałych i lojalnych klientów hipermarketu E.Leclerc. Dlatego, z wielką przyjemnością postanowiliśmy udoskonalić program lojalnościowy, wierząc, że możliwości, jakie oferuje nowa karta, będzie jeszcze większym powodem do zadowolenia z robionych zakupów - komentuje Thomas Renard, dyrektor E.Leclerc w Radomiu:
(Bartosz Świętek)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.