Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7875 miejsce

"Lolek" Adama Wajraka. Przedpremierowa recenzja

"Lolek" Adama Wajraka to wzruszająca powieść dla dzieci o psie, który wiele w życiu przeszedł.

okładka / Fot. AgoraKażdy pies marzy o tym, by trafić w dobre ręce. Za miłość i troskę potrafi się odwdzięczyć dozgonną przyjaźnią i lojalnością. Jednak nie wszystkie psy mogą tego doświadczyć, o czym możemy przekonać się, czytając najnowszą książkę Adama Wajraka.

Głównym bohaterem jest Lolek, pies o wielkim sercu, który trafił do złych ludzi. Bity i głodzony przez poprzedniego właściciela, od którego udało mu się uciec, nie potrafi ponownie nikomu zaufać. Po okrucieństwie, jakie go spotkało, ma tylko jedno marzenie - znaleźć swoich ludzi, którzy będą dla niego dobrzy. Ale trafić na nich wcale nie jest łatwo, o czym się przekonał na własnej skórze.

 / Fot. Weronika TrzeciakPewnego zimowego dnia pojawia się w okolicach Puszczy Białowieskiej i na swojej drodze napotyka nowych ludzi, którzy pokazują mu, czym jest prawdziwe psie szczęście...

"Lolek" to wzruszająca powieść dla dzieci o psie, który wiele w życiu przeszedł. Pierwowzorem bohatera jest pies, który pewnego śnieżnego dnia pojawił się w życiu Adama Wajraka i jego żony Nurii. Dziś mieszka razem z nimi w Teremiskach, w Puszczy Białowieskiej. I choć ma u nich dobrze, to nadal ma swoje zwyczaje, pozostałości po złym traktowaniu. Jak wspomina Wajrak: Niby do domu, poza werandą nadal nie chce wejść, a włożony do samochodu drętwieje ze strachu, ale na co dzień jest wesołym i skorym do zabawy psiakiem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.