Facebook Google+ Twitter

Łomnica. Ciężarówka uderzyła w dom

12 listopada w Łomnicy koło Nowego Tomyśla doszło do wypadku. Ciągnik siodłowy z naczepą uderzył w dom stojący na wprost zakrętu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Zdjęcie opublikowane za zgodą rzecznika prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, Pana podinsp. Andrzeja Borowiaka. / Fot. Komenda Powiatowa Policji w Nowym TomyśluJak poinformowała Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu, 12 listopada w Łomnicy koło Nowego Tomyśla doszło do wypadku. W dom mieszkalny stojący na wprost zakrętu uderzyła ciężarówka.

Komenda Powiatowa Policji w Nowym Tomyślu w poniedziałek, 12 listopada przed godziną 9, otrzymała zgłoszenie o wypadku w miejscowości Łomnica.Zdjęcie opublikowane za zgodą rzecznika prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, Pana podinsp. Andrzeja Borowiaka. / Fot. Komenda Powiatowa Policji w Nowym Tomyślu Na miejscu zdarzenia natychmiast pojawili się policjanci i przedstawiciele służb ratunkowych.

Zdjęcie opublikowane za zgodą rzecznika prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, Pana podinsp. Andrzeja Borowiaka. / Fot. Komenda Powiatowa Policji w Nowym TomyśluJak się okazało kierujący ciągnikiem siodłowym IVECO z naczepą w trakcie wykonywania manewru na zakręcie, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w dom mieszkalny. Ciągnik siodłowy znalazł się w kuchni domu. Na szczęście nikogo w niej nie było.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że prawdopodobną przyczyną wypadku była awaria układu hamulcowego ciągnika siodłowego. Kierowca w chwili wypadku był trzeźwy.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.