Facebook Google+ Twitter

Łomnica - "Pyrkowa Akademia Bezpieczeństwa"

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-06-19 22:26

Klasa III ze Szkoły Podstawowej z Łomnicy pod kierunkiem wychowawczyni Joanny Gajdeckiej została zwycięzcą VII Powiatowego Turnieju Pyrkowa Akademia Bezpieczeństwa, który rozegrał się 12 czerwca 2013r w Nowym Tomyślu

Szkoła Podstawowa z Łomicy zwyciężcą VII Finału Powiatowego Turnieju "Pyrkowa Akademia Bezpieczeństwa"

 / Fot. Archiwum szkołyKlasa III ze Szkoły Podstawowej z Łomnicy pod kierunkiem wychowawczyni Joanny Gajdeckiej została zwycięzcą VII Powiatowego Turnieju "Pyrkowa Akademia Bezpieczeństwa", który rozegrał się 12 czerwca 2013r w muszli koncertowej przy Nowotomyskim Ośrodku Kultury.

Siedem drużyn reprezentujących szkoły podstawowe z poszczególnych gmin naszego powiatu: Bolewice, Brody, Michorzewo, Posadowo, Bukowiec, Urbanowo, Łomnica, które zostały wyłonione we wcześniejszych gminnych eliminacjach, walczyło o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Tomyślu.

Zwycięska drużyna w składzie: Natalia Tomkowiak i Patrycja Kaźmierczak rywalizowała w czterech konkurencjach, takich jak prezentacja scenki "Wiem jak się zachować"  / Fot. Archiwum szkołyprzy współudziale koleżanek z klasy Sary Brambor oraz Dominiki Krupki, teście wiedzy sprawdzającym wiedzę teoretyczną dotyczącą bezpiecznych zachowań, quizie sprawdzającym praktyczne umiejętności bezpiecznego zachowania się w różnych sytuacjach oraz umiejętność rozpoznawania znaków drogowych, uzyskując z poszczególnych konkurencji maksymalną ilość punktów.

Komendant Powiatowy Policji w Nowym Tomyślu mł. insp. Wojciech Kolasiński wspólnie z Sekretarzem Starostwa Nowotomyskiego Panem Ireneuszem Józefowskim oraz pozostałymi partnerami całej akcji wręczył wychowawczyni Joannie Gajdeckiej dyplom, medal oraz zwycięski puchar dla szkoły, uczennice otrzymały również medale oraz rowery górskie. W konkursie dzieci popisały się ogromną wiedzą i umiejętnościami. Należą im się gratulacje za ogromne zaangażowanie i poświęcony czas w przygotowania do konkursu.

Tekst - Joanna Gajdecka

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Dzieci bardzo chętnie biorą udział w konkursach. Pogłębiają przez to swoją wiedzę. Bardzo cieszą się z otrzymywanych nagród.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo cenna inicjatywa i jednocześnie ciekawa forma poznawania wiedzy, w tym, jakże ważnym temacie zachowania bezpieczeństwa przez dzieci szkolne. Wielkie gratulacje dla dzieci i serdeczne pozdrowienia z Krakowa !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.