Facebook Google+ Twitter

Łomża. Festyn na Jana. Zapłonął 5-metrowy anioł

W piątek 24 czerwca 2011 roku odbył się festyn "Na Jana", zorganizowany przez pochodzącą z Łomży "znaną modelkę i odważną malarkę" Olę Chaberek, a także wielu innych mieszkańców i instytucji z Łomży i okolic. Mimo ulewy, impreza się udała.

Przygotowania do pierwszej tego typu imprezy rozpoczęły się ponad miesiąc temu, 20 maja 2011 spotkaniem mieszkańców, którzy są przedstawicielami różnych instytucji i mediów (wiadomości24.pl też tam były), Rozmowę zainicjowała Ola Chaberek. Ostatnie spotkanie organizatorów, jakie zostało odbyło się w tym samym miejscu, co impreza dzień wcześniej. Wtedy zostało dopięte wszystko na ostatni guzik. Paweł Dąbrowski i Magdalena Sobocińska jeździli z muzykami i reklamowali imprezę po Łomży tuż przed imprezą, co zostało skrytykowane przez członków lokalnego forum internetowego.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 16:00 deszczem cukierków z nieba oraz wystąpieniem Zambrowskiej Orkiestry Dętej oraz występem zespołu Iskierka.

Po występie Iskierki wystąpiła znakomita dziewczyna, Agnieszka Żemek. Potem odbył się koncert studia piosenki Pop-Art oraz krótki rajd rowerowy po starówce dla dzieci, nauka lepienia na kole garncarskim i rodzinne malowanie na asfalcie, na połowie szerokości ulicy (które zresztą zostało przerwane przez ulewę). Ale deszcz nie przeszkodził w imprezie, gdyż były parasole pod którymi można było się schować. Podczas ulewy skończyło się rodzinne malowanie na asfalcie a zaczęło się karaoke z zespołem Kamiński/Borusiewicz. W karaoke wystąpiły między innymi harcerki z drużyny Ptaki Ptakom.O godzinie 18:00, tym razem na muszli odbyły się ćwiczenia jogi. O godzinie 20:00 (a nie tak jak było planowane o 21:00) odbył się przemarsz z pochodniami nad rzekę, do przystani u Szczubełka, gdzie odbyło się puszczenie wianków pod przywódstwem Pani Janiny Rogowskiej, która zawodowo zajmuje się ognisko, kiełbaski, teatr ognia Grzegorza Kwiecińskiego i zakończenie imprezy. Konferensjerem był miły starszy pan z brzuszkiem i brodą.

Zdjęcia z imprezy można znaleźc na stronie http://pdabrowski.art.pl/festynnajana.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.