Facebook Google+ Twitter

Łomża. Kandydat na posła obiecuje stworzenie nowego województwa

We wtorek, 27 września 2011 roku, poseł Lecha Antoni Kołakowski udzielił wywiadu dla Radia Nadzieja, wyjaśniając swoje hasło wyborcze "Łomżyniacy zasługują na więcej". Pan Kołakowski przyznał, że jeśli wygra wybory, postara się o stworzenie nowego województwa - nadnarwiańskiego.

 / Fot. Marcin Sochacki, CC 3.0 / wikipedia.orgPan poseł Lecha Antoni Kołakowski, kandydujący do Sejmu z ramienia partii "Prawo i Sprawiedliwość", po wygranych wyborach chce doprowadzić do utworzenia nowego województwa - nadnarwiańskiego. Jego stolicą miałaby zostać Łomża.

Tej informacji, jaką realnej do zrealizowania, nie potwierdza ani prezydent Łomży, ani Ostrołęki. Do nowo utworzonego województwa miałyby należeć miasto Zambrów oraz Ostrołęka.

Przechodząc dziś przez centrum Łomży, zapytałem jednego przechodnia, podając się za dziennikarza obywatelskiego Wiadomości24. O pomyśle pana Lecha Kołakowskiego rozmawiałem z panią Bożeną. Spytałem, co myśli o pomyśle pana posła.

Odpowiedziała: - Jest to ciekawy pomysł, ale nie wiem, czy Ostrołęka chciałaby odłączyć się od tak dobrego województwa jakim jest mazowieckie. Zobaczymy, czy jest to możliwe, ale myślę, że jest to kolejna obietnica przedwyborcza, która po wyborach nie zostanie spełniona.

Najwięcej lajków na Facebooku:
Naukowcy o badaniach CERN: Odkrycie, które nadchodziło całe wieki
Odnaleziono wrak "SS Gairsosppy". Na pokładzie największy skarb w historii
Koncert zespołu Chemia w lubelskim Klubie Graffiti. Fotorelacja
Nowa akcja Ruchu Palikota. Dwóch mężczyzn weźmie ślub w Warszawie
Kazik o Kaczyńskim: Nie będę głosował, słowa prezesa nadinterpretacjąDo Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.