Facebook Google+ Twitter

Łomża pod znakiem inwestycji

W Łomży na jesień jest zaplanowane zakończenie części realizowanych inwestycji.

 / Fot. Jarosław KurczewskiW Łomży na wrzesień jest zaplanowane oddanie do użytku 12 nowych przeszklonych wiat autobusowych oraz zakup dla MPK samochodu pomocy technicznej.W listopadzie zostanie zamknięty projekt "Rozbudowa i modernizacja systemu transportowego Łomży i okolic - etap II''; projekt ten zamknie wdrożenie e-biletu.

Natomiast na październik zaplanowano oddać ok. 3 km nowej i przebudowanej nawierzchni z rondem i sygnalizacją świetlną. To nie koniec. Zostały zaplanowane kolejne inwestycje w programie budowy ulic, która trafi pod obrady Rady Miejskiej.

W planach jest przebudowanie oraz wybudowanie w Łomży łącznie niemal 33 kilometrów ulic. Na początek budowane będą ulice te najbardziej priorytetowe, o znaczeniu strategicznym dla rozwoju miasta i aktywizacji nowych terenów dla rozwoju przedsiębiorczości.

Harmonogram prac na najbliższy rok obejmuje remonty takich ulic jak: Żabia, Polna, Krzywa, Staszica, Przemysłowa, łącznik Spokojnej i Żabiej oraz Akademicka..Już za tydzień rozpocznie się budowa dwóch dużych centrów handlowych Galerii Narew i Venedy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Nie wiedziałem, że autobusy w Łomży mają takie same barwy jak w Warszawie.
Czy to przez zazdrość czy rachunek ekonomiczny, hurtem u blacharza ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.