Facebook Google+ Twitter

Londyn 2012: Badminton i gimnastyka artystyczna na Wembley

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-02-13 12:43

W ciągu najbliższych kilku tygodni ma zostać sfinalizowane porozumienie w sprawie obiektu, na którym będą odbywały się zawody z gimnastyki artystycznej i badmintona podczas olimpiady w 2012 roku.

Wembley Arena / Fot. Wikimedia CommonsRok temu organizatorzy igrzysk w Londynie zaniechali budowy tymczasowej hali o nazwie North Greenwich Arena 2 za kwotę ponad £20 milionów. W zamian za to, turnieje miałyby się odbyć na Wembley Arena.

Międzynarodowe federacje badmintona i gimnastyki są zaniepokojone czasem podróży między wioską olimpijską na Stratford a obiektem na Wembley. Jednak problem, z którym zmagają się organizatorzy już niebawem będzie miał swój finał.

"Jesteśmy bardzo blisko ostatecznego porozumienia" - powiedział Denis Oswald przewodniczący komisji ds. oceny Londyn 2012.

I dodał: "Wyrażamy naszą wdzięczność dla tych dwóch związków, które zgodziły się przenieść część swoich imprez. Doprowadzi to do zaoszczędzenia kilku milionów. Dziękujemy im za wyrozumiałość w tych trudnych ekonomicznie czasach".

Krzysztof Sygut
www.elondyn.eu

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.