Facebook Google+ Twitter

Londyn 2012. Bójka w polskiej kadrze biegaczy?

W eliminacjach męskich sztafet 4x400 Polacy pobiegli w innym składzie, niż przewidywano. Powodem takiej zmiany była bójka pomiędzy zawodnikami, w której ucierpiał Paweł Dobek z SKLA Sopot.

 / Fot. PAP/EPA/KERIM OKTENW eliminacjach sztafety 4x400 m Polacy pobiegli w składzie Piotr Wiaderek, Marcin Marciniszyn, Michał Pietrzak i Kacper Kozłowski. Zajęli w swoim biegu dopiero 5. miejsce i z 9. czasem w klasyfikacji ogólnej nie awansowali do jutrzejszego finału konkurencji.

Według informacji Sport.pl, w tym biegu na trzeciej zmianie miał wystąpić Kamil Budziejewski, który jednak nie pobiegł. Powodem miała być bójka pomiędzy nim i Dobkiem. W łazience tego drugiego nie było wody, więc ten poszedł do pokoju Budziejewskiego i tam chciał się wykąpać. Nie spodobało się to gospodarzowi, który w niecenzuralnych słowach kazał mu wyjść, Patryk Dobek coś odpowiedział i starszy z zawodników rzucił się na niego.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że dzień przed tym zdarzeniem, Polacy mieli w Londynie sprawdzian. Drugi czas osiągnął w nim Paweł Dobek, który ustąpił tylko mistrzowi Polski, Piotrowi Wiaderkowi. Dla Budziejewskiego mógł być to powód do zazdrości i obawy o miejsce w składzie, a ostatecznie do bójki.

Finał sztafet 4x400 planowany jest na piątek, o godz. 22.20.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

zawodnik
  • zawodnik
  • 10.08.2012 17:14

Najlepszy czas na sprawdzianie w Londynie miał Michał Pietrzak 46,94, następnie Kamil Budziejewski 46.95 Patryk Dobek miał najgorszy rezultat i nie był przewidywany do składu sztafety więc jeśli chodzi o zazdrość to raczej Dobek, nabuzowany na dodatek przez swojego trenera, który chce koniecznie zająć miejsce Lisowskiego. Zupełnie jak w parlamencie. Skąd wiem ? bo tam byłem

Komentarz został ukrytyrozwiń

No i po co jechali do Londynu? Jak dzieci. Nie po to płacę podatki, aby jechali mi się bić na igrzyskach (no chyba, że na macie podczas oficjalnych zawodów w zapasach, taekwondo, judo itp.). Się pobili zamiast biegać i nawet nie przeszli eliminacji. Dawno się to nie zdarzyło, bo mieliśmy silną sztafetę 4x400 m.

Komentarz został ukrytyrozwiń
leming
  • leming
  • 09.08.2012 17:57

Nie mógł iść wykąpać się w Tamizie??

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.