Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

31835 miejsce

Londyn: Loty odwołane. Polacy koczują na lotniskach

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-12-22 07:34

Sytuacja na lotniskach w stolicy Londynu stopniowo wraca do normy. Jednak między innymi na podlondyńskim lotnisku Luton wciąż czekają tłumy podróżnych.

Luton / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Luton_airport3.JPGNie mogą wrócić do kraju, mimo że mają wykupione bilety. Rejsy samolotów zostały zawieszone lub odwołane z powodu intensywnych opadów śniegu. Wśród czekających na lotniskach pasażerów jest wielu Polaków.

Przebukowanie biletów graniczy z cudem. Wielu Polaków nie zdoła przed świętami wrócić do kraju, bowiem nie mają możliwości zarezerwowania biletów na termin przedświąteczny. Linie lotnicze pozostawiły pasażerów bez opieki. Mogą co prawda ubiegać się o zwrot kosztów za wykupione noclegi, ale nie spędzą świąt Bożego Narodzenia w Polsce.

Na lotnisku panuje chaos, wielu Polakom dopiero po nowym roku uda się polecieć do kraju, inni zrezygnowali z wyjazdu do Polski i spędzą święta w Wielkiej Brytanii.

Wśród anulowanych lotów są połączenia z polskimi miastami. Odwołano między innymi rejsy do Gdańska, Katowic i Warszawy, a pasażerowie lecący do Krakowa liniami Easy Jet zostali skierowani na lotnisko w Manchesterze.

Mniejsze utrudnienia czekają także odlatujący z innych brytyjskich lotnisk - Heathrow, Stansted i Southampton.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.