Facebook Google+ Twitter

Lord of the Dance wystąpią 6 maja w Łodzi!

Irlandzki zespół taneczno-muzyczny, na czele którego stoi fenomenalny Michael Flatley, jeden z najwybitniejszych tancerzy w historii, przyjedzie na tournee po Polsce. 6 maja wystąpią przed łódzką publicznością w hali Atlas Arena.

Lord of the Dance / Fot. mat. organizatoraPonad 100 milionów ludzi w siedemdziesięciu krajach od 1996 roku widziało Lord of the Dance. Twórca zespołu Michael Flatley - amerykański choreograf irlandzkiego pochodzenia rozpowszechnił celtycki taniec na całym świecie. Każdy występ to porywający show na najwyższym poziomie oparty na tradycjach tańca irlandzkiego.

Opowiedziana w spektaklu historia to oparta na folklorze irlandzkim klasyczna opowieść o walce Dobra ze Złem. Mały Duch odbywa podróże w czasie, aby pomóc Panu Tańca chronić swój lud od ataków Pana Ciemności. Ich potyczki w rytmie przepięknej celtyckiej muzyki przeplatają się z wątkiem miłosnym, pełnym wzlotów i upadków, namiętności i dramaturgii.
Lord of the Dance / Fot. mat. organizatora
Mistrzowska choreografia Michaela Flatley'a, misternie skomponowana znakomita muzyka Romana Hardiman'a, nieziemskie efekty specjalne sprawiają, że publiczność na czas występu artystów zostaje przeniesiona do innej krainy; krainy szczęścia, muzyki celtyckiej i tańca. Dopracowane do perfekcji układy prezentowanym przez genialnych tancerzy w barwnych kostiumach oczarują każdego kto przyjdzie na występ mistrzów tańca irlandzkiego. W maju grupa Lord of the Dance przedstawi polskiej publiczności "The World’s Greatest Dance Show". Warto wybrać się na ich występ, aby na własne oczy podziwiać kunszt najsłynniejszej grupy tanecznej świata.
Lord of the Dance / Fot. mat. organizatora
Oprócz Łodzi show będzie można zobaczyć również:
7 Maja 2013 w Poznaniu, Hala Arena
8 Maja 2013 w Gdynii, Hala Gdynia
10 Maja 2013 w Warszawie, Torwar
11 Maja 2013 w Zabrzu, Dom Muzyki i Tańca

Organizatorem występów jest Makroconcert Polska Sp. z o.o.

Bilety w cenie 120-200 zł do kupienia przez internet na stronachwww.ebilet.pl lub www.eventim.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.