Facebook Google+ Twitter

"L'Osservatore Romano" o "High Hopes" Bruce'a Springsteena: W żadnym razie nie jest to muzyka diabła

14 stycznia na całym świecie pojawi się kolejna płyta Bruce'a Sprinsteena. Krążek "High hopes" nie unika cytatów z Biblii i jak pisze o nim recenzent L'Osservatore Romano, "w tym przypadku rock and roll nie jest muzyka diabła".

 / Fot. okładka płytyLosservatore Romano zwraca uwagę, że w najnowszych tekstach zauważyć można liczne nawiązania do Biblii, dzięki którym płyta zyskuje głęboki wymiar duchowy i staje się przekazem ważnych wartości.

"L'Osservatore Romano" przypomina o katolickich korzeniach Springsteena, które od czasu do czasu dają o sobie znać, choć artysta nie ukrywa, że od lat jest raczej na etapie poszukiwań, powątpiewania, ale też nadziei. Dziennik pozwala sobie nawet na konkluzję, że "w tym przypadku rock and roll to nie jest w żadnym razie "muzyka diabła".

"Ta muzyka już dawno powinna zostać wydana" - tak Bruce Springsteen mówi o najnowszym krążku "High Hopes". Album jest połączeniem nowych nagrań studyjnych, ulubionych coverów Springsteena i Toma Morello oraz studyjnych wersji ulubionych publiczności, które do tej pory grywane były jedynie na koncertach. W aż 8 na 12 utworów na gitarze gra Tom Morello (w "The Ghost of Tom Joad" śpiewa też w duecie ze Springsteenem).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.