Facebook Google+ Twitter

Lotniska nadal zamknięte. Co robić?

Choć wulkaniczny dym nadal trzyma europejskie samoloty w hangarach, nie musisz czuć się uziemiony! Skorzystaj z alternatywy, która jest nawet atrakcyjniejsza niż środek transportu pierwszego wyboru.

Bilety lotnicze od czasu erupcji islandzkiego wulkanu stały się towarem mniej pożądanym niż zwykle. Perspektywa odwołania lotu odstrasza podróżników nawet teraz, gdy pył nie stanowi już takiej przeszkody jak kilka tygodni temu. Jednak do dziś osoby, których kurs nie doszedł do skutku, nie wiedzą, że mogą dokonać zakupu znacznie bardziej atrakcyjnego. Chodzi, oczywiście, o bilety autokarowe.

Przewagi autokaru nad samolotem są liczne. Przede wszystkim - pogoda nigdy nie sprawiła, że odwołano jakikolwiek kurs - nawet najdalszy. Ponadto możliwość bliższego zapoznania się z okolicami, które przyjdzie nam minąć w drodze do celu, czyni podróż o wiele ciekawszym doświadczeniem niż podziwianie kolejno: płyty lotniska, malejących domków, chmur, chmur i chmur.

Rzadko mówi się o tym, że infrastruktura linii autokarowych stała się równie przyjazna dla klienta, jak jej lotniczy odpowiednik. A nawet bardziej, gdyż systemy rezerwacji biletów np. BiletyAutokarowe.pl pozwalają nie tylko na błyskawiczne porównanie ofert dziesiątek przewoźników z całego kontynentu, ale również umożliwiają dokonanie natychmiastowego zakupu biletu. Bilet taki można wydrukować nawet na domowej drukarce, a więc wchodzi się w jego posiadanie znacznie szybciej, niż w przypadku biletów lotniczych.

Na tym lista zalet się nie kończy. Można wymienić jeszcze nieporównywalnie mniejsze niedogodności związane z odprawą bagażową, czy brak wpływu na organizm takich czynników jak ogromna prędkość i związane z nią przeciążenia. O wszystkich zaletach podróżowania autokarem lepiej jednak przekonać się samemu - po długim korzystaniu z samolotów odmiana w takiej postaci będzie interesującym doznaniem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Różnica jest istotna w czasie trwania podróży. ten samą odległość samolotem pokonamy w ciagu godziny, autokarem potrzebujemudwadzieścia godzin.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.