Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1991 miejsce

Lotnisko we Frankfurcie nad Menem z platformy widokowej - zdjęcia

Lotnisko Rhein-Main Airport we Frankfurcie jest trzecim z największych w Europie, po Londynie i Paryżu. W świecie zajmuje dziewiąte miejsce pod względem wielkości, przewozów pasażerskich i transportowych.

1 z 15 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Widok z tarasu widokowego. Fot. Isabella Degen
Widok z tarasu widokowego. Fot. Isabella Degen

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Piękne zdjęcia tych lotnych Ptaków Isabello;)) Mieszkam niedaleko od lotniska w Hamburgu. Gdy oni tam coś zmieniają - te samoloty lecą mi wprost nad głową, gdy jestem na balkonie! Pozdrawiam serdecznie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rewelacyjny ten Abi Dhabi. Umknął moje uwadze albo mnie już tam nie było. Pomimo oślepiającego światła, które uniemożliwiało nawet podgląd robionych zdjęć, uzyskałaś zupełnie przyjemną kolorystykę i dobrą czytelność. Jednym słowem warto robić zdjęcia nawet " w ciemno" a tu "w jasno" ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeszcze kilka lat temu liczyłem z sekundnikiem w ręku. Wychodziło co trzy minuty a w kolejce stały trzy do pięciu maszyn. Stałem wtedy od punktu startowego samolotów z pewnym człowiekiem 50m. Amerykanie zrobili mi piękny "kawał". Na pytanie w języku niemieckim kiwnęli potakująco, że można i tak weszliśmy na teren amerykańskiej bazy. Po obserwacji startujących samolotów pasażerskich ruszyliśmy dalej. Mnie nie podobał się wysoki płot, po lewej stronie a droga zaczęła prowadzić w odwrotnym kierunku. Przechodzące panie z dziećmi w wózkach nie umiały mówić po niemiecku. Po polsku też nie umiały i po rosyjsku też nie umiały. W ucho wpadał język angielski. No to ja do nich: "Hi". Wysoki płot? Ludzie inni?! Lotnisko?! Pada decyzja powrotu ta samą drogą i wyjście bramą, którą nas wpuszczono. Trochę dalej następna brama ze szlabanami i nawet wysokiej rangi oficerowie pod dokładną kontrolą! poczułem ciarki na całym ciele. Ale przygoda była super, dzięki życzliwym Amerykanom. Ciekawe jak długo chichotali ze śmiechu?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziekuję Panu za informację, na samolotach się specjalnie nie znam ale lubię je podziwiać.

Komentarz został ukrytyrozwiń
medalik
  • medalik
  • 23.04.2011 00:50

ciekawe, naprawde ciekawe
jedno zastrzezenie -- "Z platformy widokowej można podziwiać kolosy - jumbojety"
jumbojet - to Boeing 747 a u Pani na zdjeciach jest tylko jedna taka maszyna w barwach australijskiego przewoznika (ten bialy z czerwonym ogonem i kangurem na stateczniku pionowym)
za to ladna fotka startujacego Airbusa A380 "SuperJumbo"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.