Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3656 miejsce

Lotniskowiec ORP Jan Paweł II, Dukaj w Hollywood, kurs rozpylacza smug chemicznych. 1 kwietnia - dzień sensacyjnych wieści

1 kwietnia to jedyny dzień w roku, kiedy na niepokojące wiadomości można spoglądać z ulgą. Zbieramy dla Was najlepsze "kwiatki" z primaaprilisowych wydań dzienników i portali [MATERIAŁ AKTUALIZOWANY].

 / Fot. Max Brice and Daniel Dominguez/CERNKoniec z dreadami na Ostróda Reggae Festivalu

Organizator Ostróda Reggae Festival na swoim facebooku zamieścił skan pisma, w którym inspektor sanitarny zakazał wstępu na tegoroczny festiwal osobom z fryzurą "typu dreadlocks". Jak czytamy w oświadczeniu, organizatorzy nie wiedzą "czy ma to jakiś związek z ostatnim przebojem "Sanepid" występującego u nas w 2013 roku Grubsona". My też nie wiemy...

Pojedź na kurs rozpylacza chemtrails

Czeski ośrodek treningowy lotnictwa ogłosił nabór na specjalistyczny kurs rozpylacza smug chemicznych. Tym samym potwierdza się jedna z naczelnych teorii spiskowych dotyczących smug kondensacyjnych, tworzących się podczas przelotu samolotów. Jak wiadomo tzw. chemtrails rozpylane są przez nieznane siły w nieznanym (oczywiście szkodliwym) celu.

Biografia Sandu Ciorby, rumuńskiego króla disco ukaże się w Polsce

Wydawnictwo Prószyński i spółka zapowiedziało na Facebooku wydanie biografii Sandu Ciorby, rumuńskiego króla muzyki disco. Poniżej znajdziecie klip Ciorby (uwaga tylko dla ludzi o mocnych nerwach):ORP Jan Paweł II - pierwszy polski lotniskowiec

"ORP Jan Paweł II – pierwszy polski lotniskowiec powstanie do 2019 roku" - podaje serwis strak.eu. Okręt ma kosztować 4,5 mld euro i powstać w ciągu 5 lat w Norwegii.

Blogerzy z Make life harder przedstawiają się jeszcze raz

Blogerzy z Make life harder ujawnili na Facebooku (po raz kolejny) swoje personalia. "Dlatego nie przedłużając, poznajmy się jeszcze raz. Cześć! Z tej strony Jakub (Maciej) i Rafał (Lucjan) z Make Life Harder, i co nam teraz zrobicie?" - piszą.

CERN odkrył Moc!

CERN podał świetną wiadomość. Badacze pracujący przy Wielkim Zderzaczu Hadronów odkryli... Moc. Czym jest Moc? "To siła, która zapewnia fizykom kwantowym ich potęgę" - powiedział pracujący w CERN Ben Kenobi z University of Mos Eisley na Tatooine. Pytany o odkrycie, zajmujący się ciemną materią Dave Vader, ciężko dysząc wyraził swoje zdegustowanie.

Powieść Jacka Dukaja zekranizowana w Hollywood

"12 lat po oscarowej nominacji dla "Katedry" Tomasza Bagińskiego twórczością najlepszego polskiego pisarza science fiction Jacka Dukaja wreszcie zainteresowało się Hollywood. Studio Warner Bros" - podaje Filmweb. Zekranizowana miałaby zostać powieść "Czarne oceany".

Drogówka zostanie sprywatyzowana

Drogówka ma zostać sprywatyzowana - twierdzi Interia.pl. "Jak się dowiadujemy, wspomniany projekt zakłada przeobrażenie policji ze służby finansowanej w całości przez budżet państwa w spółkę akcyjną Policja Polska SA. Do zakupu akcji (ich cena nie została jeszcze ustalona) w ofercie publicznej będzie uprawniony każdy dorosły, niekarany sądownie obywatel Rzeczpospolitej Polskiej" - czytamy.

Rewolucja śmieciowa w Gdańsku

Serwis trojmiasto.pl donosi, że w Gdańsku będą obowiązywały wyłącznie przezroczyste worki na śmieci. Worki mają ułatwić kontrolę, czy do komunalnych pojemników trafiają na pewno posegregowane odpady. Co ważne, worki gdańszczanie otrzymają od miasta za darmo. Na ich zakup zostanie przeznaczona budżetowa nadwyżka z gdańskiego systemu zarządzania odpadami. Mieszkańcy, rzecz jasna, do pomysłu podchodzą sceptycznie...

Potężne zmiany w Warszawie

Znaczące zmiany w komunikacji zapowiedział stołeczny Urząd Miejski. "W dni parzyste na trasie Wilanów-Centrum kursować będą tylko autobusy linii nieparzystych. W piątki metro zatrzymywać się będzie tylko na stacjach na literę P" - czytamy na stronie ratusza. Dodatkowo urząd zapowiedział, że wypożyczalnie rowerów miejskich zostaną zastąpione wypożyczalniami butów marszowych w rozmiarach od 36 do 42.

Jak zmniejszyć kolejki do lekarza - sensacyjny pomysł resortu zdrowia

Gazeta Lubuska informuje o genialnym pomyśle Ministerstwa Zdrowia na skrócenie kolejek do lekarzy. "Przeciętne krzesło w poczekalni ma 40 cm szerokości. Sugerujemy zakup węższych siedzisk, najlepiej o szerokości 30 cm. To oznacza, że dziesięć krzeseł zajmie długość 3 metrów a nie czterech. W ten sposób kolejka do państwa gabinetu skróci się o jedną czwartą" - ma instruować ministerstwo.

Czekasz na zielone światło? Czas umili Ci reklama

"W nowych modelach żółtych przycisków uruchamiających zielone światło na przejściu dla pieszych będą emitowane reklamy" - donosi serwis wawalove.pl. Nieznacznie ma wydłużyć się czas oczekiwania na zielone światło.

Tournee Adele - koncert w Poznaniu

Głos Wielkopolski donosi, że w Poznaniu wystąpi Adele. "Koncert Adele w Poznaniu planowany jest od wielu miesięcy. Z naszych informacji wynika, że wszystkie szczegóły zostały już dogadane. Stadion przy Bułgarskiej odwiedzili technicy, którzy organizują koncerty gwiazdy (sprawdzili m.in. nagłośnienie obiektu)" - czytamy.

Wielkie zmiany we Wrocławiu


We Wrocławiu ma powstać drugi aquapark. "W zamian anonimowy inwestor zbuduje aquapark z własnych środków. Założeniem miasta jest przyciągnięcie jak największej liczby widzów na mecze Śląska Wrocław, dlatego aquapark będzie współpracować ze Śląskiem w sprawie karnetów" - podaje serwis mmwroclaw.pl.

Studenci oszaleli z radości, będzie browar na Uniwersytecie Śląskim

"Uniwersytet Śląski otwiera browar. Ta radosna i zaskakująca wiadomość obiegła uczelnię lotem błyskawicy. Wielu studentów wreszcie odzyskało sens studiowania" - informuje Dziennik Zachodni. To pierwszy uczelniany browar w Polsce.

A pod blokiem pograj w Pacmana


Świetne pomysły na 1 kwietnia ma Google. Jednym z nich jest zmiana Map Google w grę. Na ulicach naszych dzielnic, miast i miejscowości mknie sam Pac Man. By zagrać w grę, wystarczy wybrać stosowną ikonę przy widoku satelitarnym.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Tak jednak coś jest super !!! ;-)
Prywatna Policja i może jeszcze prywatne wojsko - wracamy do średniowiecza...
powoli wracamy...historia przecież kołem się toczy... ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Komentarz został ukrytyrozwiń

Drogówki chyba nic nie przebije :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.