Facebook Google+ Twitter

Lotos bez Świderskiego na inaugurację sezonu

Już wiadomo. Bez Piotra Świderskiego Lotos Wybrzeże podejmie w Gdańsku PGE Marmę Rzeszów. Trener Stanisław Chomski zastosuje zastępstwo zawodnika.

To pewne, że Świderskiego nie zobaczymy na torze 9 kwietnia. Pomimo wcześniejszych zapewnień lekarzy Piotrek prawdopodobnie nie wsiądzie na motor także w kwietniu. Rehabilitacja przedłuża się, a czas ucieka coraz szybciej i być może Lotos zmuszony będzie zakontraktować nowego krajowego zawodnika.

Wychowanka WTS-u Wrocław zastępować będą pozostali seniorzy gdańskiej drużyny: Nicki Pedersen, Thomas Jonasson, Tomasz Chrzanowski i Maksims Bogdanovs. Trener Chomski może korzystać z zastępstwa zawodnika za Świderskiego przez trzy kolejki ligowe.

Z takiej samej możliwości skorzysta najprawdopodobniej także szkoleniowiec Marmy Rzeszów Dariusz Śledź. Złamany obojczyk Joonasa Kylmaekorpi wyklucza Fina z meczu w Gdańsku. Jeśli trener Śledź zdecyduje się zastosować zastępstwo zawodnika, to dodatkowy bieg pojadą: Jason Crump, Grzegorz Walasek, Lee Richardson i Rafał Okoniewski.

Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.