Facebook Google+ Twitter

Loty akrobacyjne i widokowe: do wylicytowania na aukcji WOŚP

Lot akrobacyjnym samolotem JAK-52, skok spadochronowy w tandemie oraz lot widokowy nad Krainą Wielkich Jezior Mazurskich można wylicytować na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Już w niedzielę po raz kolejny Polskę rozkręci Jurek Owsiak i cała rzesza ludzi działających w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. W tym roku celem Orkiestry jest pomoc dla dzieci z chorobami nefrologicznymi i urologicznymi.

Aeroklub Krainy Jezior włączył się w akcję i przekazał na licytację WOŚP: lot promocyjny nad Krainą Wielkich Jezior Mazurskich, skok spadochronowy w tandemie z instruktorem oraz lot w samolocie akrobacyjnym JAK-52. Wszystkie loty odbędą się podczas Mazury AirShow 2011 w dniach 7-8 sierpnia b.r. w Giżycku nad jeziorem Niegocin.

Każdy może wylicytować jedną z wyżej wymienionych atrakcji. Wystarczy wejść na główną stronę aukcji internetowej www.aukcje.wosp.org.pl, na której odbywają się licytacje, odnaleźć interesującą go ofertę i włączyć się do wspólnej zabawy!


Dwa akrobacyjne JAKI-52 podczas Mazury AirShow 2010 / Fot. www.lotniskoketrzyn.pl/pressroomJAK-52 na ziemi / Fot. www.lotniskoketrzyn.pl/pressroomWidok Krainy Wielkich Jezior Mazurskich z pokładu samolotu / Fot. www.lotniskoketrzyn.pl/pressroomSkok spadochronowy w tandemie / Fot. www.lotniskoketrzyn.pl/pressroom

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.