Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

31522 miejsce

Love Explosion już w sobotę w Łodzi

Klubowa impreza bezalkoholowa "Love Explosion", odbędzie się w najbliższą sobotę w klubie Cabaret w Łodzi. Gwiazdą wieczoru będzie duet DJ-ów: Kalwi & Remi.

Plakat promujący imprezę / Fot. R-DJ Music&PromotionPrzez całą noc w rytmach house, elektro, przy hitach z czołówek list przebojów, DJ-e z całej Polski, będą nadawać niezapominany charakter imprezie "Love Explosion". Gwiazdami wieczoru będą znani w całej Polsce, promowani przez największe stacje radiowe, posiadający wielkie rzesze fanów DJ-e: Kalwi & Remi, DJ Magic, twórca Sonic-Trip Ex-Wookie, Dj Bolty, Dj Gronio i inni. - Oprócz gwiazd, nie zabraknie także osób ze świata show-biznesu, które pojawią się na parkiecie. Po raz kolejny chcemy udowodnić, że młodzi potrafią doskonale bawić się przy najlepszych przebojach muzycznych, bez udziału alkoholu - mówi Dominik Cybulski z R-DJ Music & Promotion.

Dyskoteka "Love Explosion", to pierwsza w tym roku szkolnym impreza organizowana przez agencję muzyczną R-DJ Music & Promotion. Członkowie tej agencji mają duże doświadczenie w organizacji imprez. W minionym roku wspólnie z Diakonią Ewangelizacji Ruchu Światło-Życie stworzyli festiwal "3 R For Trinity", podczas którego w Łodzi zagrały największe polskie gwiazdy muzyki rock, reggae i hip-hop.

Bilety w cenie 20zł w przedsprzedaży oraz 25zł w dniu imprezy do kupienia w Strefie Biletów (Piotrkowska 59) oraz u bileterów. Więcej informacji o imprezie tutaj www.r-dj.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.