Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

30451 miejsce

Love Is The Key

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2009-09-15 22:56

Impreza ta to międzynarodowy zjazd zwolenników alternatywnego stylu życia opartego na poznawaniu siebie poprzez medytację, tworzeniu harmonii we współżyciu z naturą oraz na rozwijaniu tolerancji i zrozumienia dla innych ludzi i kultur.

Podczas tej imprezy w Pobiednej gościło ponad 300 uczestników z całej Europy. W czasie zjazdu odbywały się różne warsztaty i wykłady, mające na celu wyżej wspomniane idee. Odbywały się również prace oparte na wolontariacie na rzecz lokalnej społeczności, takie jak: kopanie rowów wzdłuż drogi prowadzącej do siedziby towarzystwa, malowanie lokalnej szkoły i przedszkola oraz prace porządkowe na terenie kościoła w Czerniawie (parafia, do której należy Pobiedna).

Na zakończenie imprezy w siedzibie prowadzonego przez organizatora ośrodka "Lighthouse Centrum Polska" w Pobiednej odbyło się garden party. Podano wegetarianskie przekąski i przygotowano program muzyczny. Na spotkanie to zostali zaproszeni mieszkańcy Pobiednej i okolic. Podczas niego odbył się poczęstunek, można było też potańczyć.

Na zakończenie głos zabrał Prezes PTH Pan Tomasz Szymocha. Podziękował wszystkim za przybycie i za pomoc w zorganizowaniu imprezy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.