Facebook Google+ Twitter

Love, love, love... w Zielonej Górze

Z okazji swoich 26. urodzin, zespół T.Love wystąpił na scenie zielonogórskiej piwnicy artystycznej Kawon. Zaprezentował piosenki ze swojej składanki.

Muniek Staszczyk z zespołu T.Love / Fot. Anna KusakW ubiegłą niedzielę w zielonogórskim Kawonie wystąpił zespół T.Love. Dawno nie słyszałem ich na żywo, a ponadto chciałem się przekonać się jak brzmią dziś ich przeboje sprzed kilku lat i poznać te, których dotąd nie słyszałem. Publiczność nie zawiodła, na parkiecie nie było gdzie wetknąć przysłowiowej szpilki.

W czasie koncertu usłyszeliśmy największe przeboje grupy takie jak: "Liceum", "Warszawa", "Bóg", a także dwa nowe utwory: "Prawdziwe życie" i "love, love. love". Każda z ich piosenek wydaje się nieść ponadczasowe przesłanie.

T.Love zrobił publiczności małego psikusa, gdy po godzinie podziękował zielonogórzanom i zszedł ze sceny. Po kilku minutach głośnych oklasków i krzyków: "Muniek, Muniek" niektórzy kierowali się już w stronę wyjścia. Wtedy koncert rozpoczął się na nowo, bo nie były to bisy, ale ponad godzinna, druga część koncertu.

Dwie godziny wspaniałej muzyki i naprawdę przemyślanych tekstów już za mną, czekam na kolejny koncert, kolejną płytę, a może i kolejną składankę. A Muńkowi i spółce pozostaje życzyć kolejnego ćwierćwiecza na scenie.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.