Facebook Google+ Twitter

LOVV - udana wizja trudnego dojrzewania w Teatrze Montownia

Sztuka "Lovv" szwedzkiego autora Stefana Lindberga opowiada o piątce młodych ludzi. Hakan, Babben, Massy, Kärstin i Abel są grupką przyjaciół, którzy zaczynają powoli wkraczać w dorosłość.

Hakan, Babben, Massy, Kärstin i Abel są piątką przyjaciół znajdujących się w trudnym etapie dojrzewania. Każdy z bohaterów w głębi duszy poszukuje miłości. Jako gimnazjaliści właśnie przechodzą egzamin decydujący o tym, jak potoczy się ich życie. Mimo to bohaterowie nie mają zamiaru go zdawać. Kärstin znajduje w internecie przepis na eliksir, który pozwala przenieść się od razu w dorosłość. Dzięki miksturze piątka bohaterów widzi przez chwilę swoją przyszłość, ale w niej nie pozostaje.

Szwedzki autor Stefan Lindberg pokazuje nam wiele faz z okresu dorastania, między innymi przełamanie bariery między dziewczętami i chłopcami. Autor zagłębia się w tematy trudne i delikatne takie, jak seks czy religia. Pokazuje czym dla nastolatka jest samotność, jak również pragnienie miłości i bliskości.

Doskonale dobrani aktorzy świetnie grają zagubienie i gniew, którym przesiąknięty jest każdy młody człowiek w trudnym okresie dojrzewania. Piątka aktorów: Anna Sroka, Dorota Rubin, Michał Żurawski, Rafał Rutkowski i Adam Krawczuk opowiadają historię swojej przyjaźni, co udaje im się zrobić z wyjątkową klasą. Spektakl "Lovv" w reżyserii Marka Pasiecznego mądrze opowiada o problemach dojrzewania, ale w żadnym wypadku nikogo nie poucza. Polecam więc wizytę w Teatrze Montownia w Warszawie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

teatrem to ja się nieinteresuje ale ktos moze się interesować

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zawsze mnie zastanawiało, czy nazwy tego typu to *Teatr Montownia*, czy *Teatr "Montownia"*? Podobnie - *Stocznia Gdynia*, czy *Stocznia "Gdynia"*? To już wyższa szkoła jazdy - może znajdzie się znawca korektor?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Krótkie ale zachęcające. Czekamy na następne! No i witaj w klubie w24.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.