Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1656 miejsce

LŚ: Stephane Antiga wybrał kadrę

Stephane Antiga podał skład naszej kadry na rozpoczynającą się w piątek Ligę Światową. Trener na początek rozgrywek da wolne kilku kluczowym zawodnikom, a na grę pozwoli młodym, jeszcze niedoświadczonym zawodnikom.

 / Fot. Fryta 73Tegoroczna edycja Ligi Światowej rozpocznie się w piątek w Kaliningradzie. Trener Stephane Antiga podał skład polskiej reprezentacji na pierwsze spotkanie - są pewne niespodzianki, ponieważ szkoleniowiec da dzień wolny wielu kluczowym zawodnikom. Odpocznie między innymi Michał Kubiak, a na parkiet wyjdzie Maciej Muzaj, który na co dzień występuje w barwach Jastrzębskiego Węgla.

W dalszym ciągu z kontuzją zmagają się Mateusz Mika i Fabian Drzyzga. W zespole zabraknie także Piotra Gacka, który definitywnie zakończył reprezentacyjną karierę.

Biało-czerwoni w Kaliningradzie zagrają z Bułgarią, Rosją i Serbią. Następnie Polacy przejadą do Łodzi i Nancy, by zagrać kolejne spotkania.

Skład reprezentacji Polski na turniej w Kaliningradzie (17-19 czerwca):
Rozgrywający: Grzegorz Łomacz (Cuprum Lubin), Paweł Woicki (Indykpol AZS Olsztyn);
Atakujący: Dawid Konarski (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle), Maciej Muzaj (Jastrzębski Węgiel), Bartosz Kurek (aktualnie bez potwierdzonej przynależności klubowej);
Środkowi: Mateusz Bieniek (Effector Kielce), Marcin Możdżonek, Piotr Nowakowski (obaj Asseco Resovia Rzeszów), Karol Kłos (PGE Skra Bełchatów);
Przyjmujący: Bartosz Bednorz, Artur Szalpuk (obaj PGE Skra Bełchatów), Rafał Buszek (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle);
Libero: Paweł Zatorski (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle), Damian Wojtaszek (Asseco Resovia Rzeszów)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.