Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11223 miejsce

Lubartów. 18 czerwca Biesiada Czerwcowa z Raz Dwa Trzy

Tego jeszcze nie było! Po raz pierwszy w Lubartowie zagra zespół Raz Dwa Trzy.

Już w najbliższy weekend koncert zespołu Raz Dwa Trzy w Lubartowie pod Lublinem. Wstęp wolny / Fot. Anna Kołodyńska„Jutro możemy być szczęśliwi”, „Trudno nie wierzyć w nic”, „I tak warto żyć” – te i inne utwory już w sobotę zabrzmią na scenie przed pałacem Sanguszków w Lubartowie. Legenda polskiej muzyki rockowej będzie gwiazdą tegorocznej Biesiady Czerwcowej. Koncert w Lubartowie jest szczególny, bo odbywa się w ramach jubileuszowej trasy zespołu. Adama Nowaka z zespołem usłyszymy w najbliższą sobotę 18 czerwca o godzinie 21.

Z kolei w niedzielę organizatorzy pomyśleli o fanach gorących rytmów. O godzinie 20 – tej zaprezentuje się Trio Mariachi. Trzech przystojnych Latynosów zabierze nas w muzyczną podróż do Meksyku, Hiszpanii i Wenezueli.

W trakcie dwudniowej imprezy nie zabraknie również atrakcji dla dzieci i młodzieży. Tradycyjnie już zaplanowano przejażdżki bryczką, dmuchane zjeżdżalnie oraz zabawy i konkursy dla najmłodszych.
Biesiada jest organizowana przez Starostwo Powiatowe w Lubartowie i Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury. Patronat honorowy nad imprezą objął Starosta Lubartowski Fryderyk Puła.
Impreza odbędzie się w ramach projektu „Promocja powiatu lubartowskiego jako atrakcyjnego miejsca turystyki weekendowej". Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego 2007-2013.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.