Facebook Google+ Twitter

Lubartów: Rockowe granie rozpoczęte

Dzisiaj o godz. 15 rozpoczął się Rocka Alert Festiwal w Lubartowie. Na scenie wystąpił już drugi z dziewięciu zespołów konkursowych. Dzisiejszą gwiazdą wieczoru będzie zespół Frontside i grupa Zabili Mi Żółwia.

W ramach konkursu festiwalowego na scenie wystąpi aż dziewięć zespołów. Usłyszymy takie grupy jak: Soundproof, Kierownik Działu Skarg, Acute Mind, QUBE, Way Out, Fabryka Napięć, Xenos, Freedom, Fifty Foot Woman. Dokładny harmonogram występów jest dostępny na stronie www.raf.lubartow24.pl.

Organizatorzy przygotowali sporą dawkę dobrego rocka. Rozgrzana publiczność będzie mogła pobawić się przy muzyce zespołów, które nie nagrały jeszcze żadnej płyty w dużej wytwórni muzycznej. Na zakończenie wystąpią Frontside i Zabili mi Żółwia, które od lat goszczą już na polskiej scenie muzyki rock, punk i reggae.

Każdy kto ma ochotębyć na RAF a nie ma możliwości powrotu, może rozbić namiot na terenie amfiteatru miejskiego leżącego 50 metrów od festiwalowego pola.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Może łza się kręci w oku... gdzieś na rynku w Białymstoku;) Ale wszystko to się chowa na przeciwko Lubartowa;-)
Chowa się!!!! Ja tam byłem, ja tam żyłem, ja się tam urodziłem to ja wiem;-) Z Andrzeja Rosiewicza piosenki pt: W Lubartowie;-))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.