Facebook Google+ Twitter

Lubelskie: Utrudnienia na k-17. Złe warunki pogodowe na drogach

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2010-01-01 20:10

Utrudnienie na krajowej drodze numer 17 w województwie lubelskim. W miejscowości Chrząchówek między Kurowem a Żyrzynem zderzyły się dwa samochody. Brak na razie szczegółów i okoliczności wypadku. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo.

Warunki jazdy w województwie lubelskim z uwagi na padający śnieg, a lokalnie także deszcz i mżawkę są trudne. Drogi są śliskie - policja apeluje o ostrożną i powolną jazdę.

W województwie lubelskim kierowcom będą towarzyszyły tego wieczora i w nocy zmienne warunki jazdy. W miarę upływu czasu warunki będą się pogarszały. W całym regionie pada śnieg, do tego na południu Lubelszczyzny - między Tomaszowem Lubelskim a Hrubieszowem - występują przelotne opady deszczu.

Z kolei w okolicach Kraśnika kierowcy mogą spotkać mżawkę. A że temperatura spada - służby
drogowe ostrzegają, że nawierzchnie dróg będą śliskie. Obecnie najtrudniejsze warunki jazdy są na północy Lubelszczyzny.

Drogi krajowe mają co prawda generalnie nawierzchnie czarne i mokre, ale lokalnie jazdę może utrudniać błoto pośniegowe. Dotyczy to szczególnie dróg wojewódzkich w okolicach Białej Podlaskiej, Parczewa i Miedzyrzeca Podlaskiego.

Z kolei na południu Lubelszczyzny także lokalnie poza błotem pośniegowym na drogach wojewódzkich może wystąpić warstwa zajeżdżonego śniegu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.