Facebook Google+ Twitter

Lubelskie. Zamarzają z zimna, głodu i alkoholu

Utrzymująca się od kilku dni niska temperatura powietrza przyniosła kolejne ofiary. W Chełmie policjanci ujawnili zwłoki 34-latka, w Białej Podlaskiej 60-letniej kobiety, a w Puławach zwłoki 52-letniego mężczyzny.

 / Fot. Jerzy KirzyńskiZ pierwszych ustaleń wynika, że wcześniej w pustostanach, w których na co dzień przebywali, spożywali alkohol.

Policjanci odnotowali, w ostatnich dwóch dniach, 14 ofiar śmiertelnych mrozu. Od początku listopada 27 osób.

Kiedy temperatura gwałtownie spada pamiętajmy, że są osoby, które mogą potrzebować naszej pomocy. Nie bądźmy obojętni i informujmy Policję, Straż Miejską, pogotowie ratunkowe, gdy zauważymy osobę narażoną na utratę zdrowia, życia.

 / Fot. Jerzy KirzyńskiWystarczy zadzwonić pod numer 112, 997 lub 986, by kogoś uratować - przypominają policjanci.

Dzisiaj w Łukowie natrafiono na zwłoki młodego mężczyzny, który najprawdopodobniej stał się następną ofiarą mrozu i alkoholu.

W nocy z niedzieli na poniedziałek (3/4 stycznia) prognozuje się w naszym regionie spadek temperatury do -18 C.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Znam wsie zachodniej lubelszyczny bo jeździlem po nich zresztą śladami Henryka Sienkiewicza w latach 2001 - 2014 i nieźle obfotografowalemm i opisalem reportersko, bylem nawet 10 lat temu 2 razy na planie serialu "Ranczo" w Jeruzalu. Widzę jek ten serial odbiega obecnie od realiów wsi pogranicza mazowiecko - podlaskiego!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cytata z programu Piwnicy Pod Baranami lata 90 te XX wieku: "Komuno wróć!" A dzis plynue wezwanie: PO zostań?

Komentarz został ukrytyrozwiń

I nie ma apeliu wojewodow o uszczelnianie okienek na strychach i w piwnicach! Muszę sam chodzić po sasiadach i blagać co zimą o zwykle zamknięcie okienka na ich części strychu z ktorego idzie mroż do mieszkania w ktorym lezy moja cięzko chota matka? Co za kraj w ktorym rząd i opozycja lażący w demonstracjach z transparentamiu nie wiedzą co sie dzieje na dole? To już za komuny lepiej zarządzano a ulice sypano piaskiem i odśnieżano w zimie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.