Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13089 miejsce

Lubert nie ma prawa rozwiązać zespołu Virgin

Na oficjalnej stronie Virgin pojawiło się kolejne oświadczenie w sprawie rozwiązania zespołu Virgin - tym razem Tomka Luberta, założyciela i gitarzysty zespołu. Virgin jednak nie zostanie rozwiązane. Nie może zrobić tego nawet jego założyciel.

fot. AKPA/Doda Wczoraj informowaliśmy o oświadczeniu, które napisane było przez Dodę - wokalistkę zespołu - w odpowiedzi na rozwiązanie zespołu przez Tomka Luberta. Poinformowała, iż nie zamierza rozwiązywać zespołu. Lubert podtrzymuje decyzję i dziś na oficjalnej stronie internetowej ponownie oświadcza:

"Zdecydowanie podtrzymuję w mocy moją decyzję o rozwiązaniu zespołu Virgin. To ja siedem lat temu stworzyłem tę grupę, wymyśliłem nazwę, zaangażowałem muzyków i wokalistkę (w drodze castingu!) oraz skomponowałem wszystkie przeboje. Dlatego też jako twórca mam prawo rozwiązać zespół i zamknąć ten rozdział mojego życia, tym bardziej, że doszedłem do wniosku, iż w tym "układzie" personalnym nic dobrego wydarzyć się już nie może. Jeszcze raz proszę wszystkich Fanów o zrozumienie i uszanowanie mojej decyzji. Z pewnością jeszcze nie raz usłyszycie piosenki Virgin na koncertach i na płytach, które po nas zostaną. Zapewniam Was, że jeśli ktokolwiek z nas mógłby być rozżalony i rozgoryczony, to powinienem to być ja. Jednak nie jestem, idę dalej nie oglądając się za siebie i nie rozdrapując ran. Zbyt wiele rzeczy mam jeszcze do zrobienia, by zaprzątać sobie głowę dziecinnymi intrygami złych ludzi...Jeszcze raz dziękuję za wszystko."

Tomek Lubert w swoim ostatnim oświadczeniu zamieszczonym w Nowy Rok, jako powody rozwiązania Virgin podał pogarszające się relacje towarzyskie. Jak twierdzi wytwórnia Universal Music Polska, wydająca płyty Virgin zgodnie z kontraktem, aby rozwiązać zespół musi od niego odejść co najmniej połowy składu. Tak więc sam Lubert nie wystarczy i żadne argumenty o założycielstwie mu nie pomogą.
– Zespół Virgin nie może zostać rozwiązany przez jedną osobę nawet jego założyciela – poinformowała Wiadomości24.pl Maja Sablewska, przedstawicielka Universal Music Polska. – Doda w niedzielę będzie występowała prawdopodobnie w jednej z największych telewizji więc wszystko się wyjaśni. Czekamy na potwierdzenie i nie ujawniamy w jakiej. Zespół nie zostaje rozwiązany, ponieważ należy trzymać się praw, które zapisane są w kontrakcie. Universal Music Polska nie staje po żadnej ze stron. Doda odpowie dzisiaj zapewne na kolejne oświadczenie założyciela. Chciałabym żeby to się już skończyło bo najbardziej cierpią Fani – komentuje sytuację Sablewska.

Doda znalazła już kolejnego gitarzystę i 11 stycznia powraca do koncertowania. Wkrótce rozpoczną się nagrania do klipu promującego jej przyszłe solowe wydawnictwo.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Próba mikrofonu...

Komentarz został ukrytyrozwiń

heh...zrobiłem błąd ...każdemu się może zdarzyć...nie śmiejcie się już ;P Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Robaczewskiej :D*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ok. O Robczewskiej pisać nie będę. Ale o Rabczewskiej owszem hehe

Komentarz został ukrytyrozwiń

Od paru dniach na Wiadomosciach24 widze Dode i jej zespól...mam już dośc.Uważam,że jak Elektroda przestanie śpiewać,to nasza scena muzyczna wiele zyska.Damianie podziwiam twój talent do znajdowania informacji,ale błagam nie pisz już o Robaczewskiej

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.