Facebook Google+ Twitter

Lubin w powiecie kamieńskim - Wzgórze Zielonka [Zdjęcia]

Około 5 km od Międzyzdrojów leży urokliwa wioska, która jest coraz częściej odwiedzana przez turystów. Wody przyległego Zalewu Szczecińskiego oraz rozlewisko rzeki Świny są prawdziwym magnesem, który można podziwiać ze Wzgórza Zielonka.

1 z 14 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Na Wzgórze Zielonka nietrudno trafić. Fot. R. J. Zagórski
Na Wzgórze Zielonka nietrudno trafić. Fot. R. J. Zagórski

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

Tycjan Buchaj
  • Tycjan Buchaj
  • 25.06.2012 08:36

Raj dla ruchaczy

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lutek Yes
  • Lutek Yes
  • 13.04.2012 11:09

Ja tam mam być też, tylko nie wiem kiedy. Ciekawe jak widać miejsca:))

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kizia Olczak
  • Kizia Olczak
  • 27.03.2012 12:10

A ja byłam, tylko latem. Był trochę tłok lecz warto było i jeszcze kiedyś tam pojadę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ala Denkiewicz
  • Ala Denkiewicz
  • 26.03.2012 11:24

Jeszcze tam nie byłam. Muszę kiedyś, może jednaj latem. Interesuje mnie to co tam wykopano oczywiście poza wsgórzem które widzęże warto zaliczyć.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kicia L.
  • Kicia L.
  • 23.03.2012 08:42

Ładnie tam zwłaszcza z tymi widokami na wodę. Niepowtarzalne.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Dawid T.
  • Dawid T.
  • 21.03.2012 22:32

Ciekawe jak to jest, że Lubin - Wzgórze Zielonka jest w stylu życia i pomomo tak dużej ilości jest na tak odległym miejscu a inne mniej atrakcyjne miejsca z mniejszą ilością odwiedzin w podróżach drzewa i polne drogi są wyzej uplasowane. OI co tu chodzi? Gdzie tu jest sedno ja nie wiem, czy kto jestw stanie wytlumaczyć to?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Barabara Lisek
  • Barabara Lisek
  • 19.03.2012 11:34

Miejsce naprawde godne polecenia. Ciekawie i klimatycznie, poza rym historia!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Andrzej Porazińsk
  • Andrzej Porazińsk
  • 18.03.2012 18:27

Pan Piotr sie tak chwali i zasłania prywatnośćią. Po co o tym piszesz Panie Piotrze???