Facebook Google+ Twitter

Lublin. Msze święte online w technologii 3D HD

Z inicjatywy Stowarzyszenia Dobrego Pasterza i przy wydatnej pomocy jego medialnego partnera - telewizji internetowej iTTv, uruchomiony został przekaz online z kościoła Parafialnego pw.Dobrego Pasterza w Lublinie w technologii 3D HD.

Decyzja o uruchomienia transmisji 3D HD podyktowana została głównie tym, że większość biorących udział w Mszach świętych na odległość, znajduje się w innych miastach niż Lublin oraz poza granicami naszego kraju. Tym sposobem internauci uzyskali możliwość jeszcze głębszego przeżywania eucharystii i pełniejszej
obecności w parafialnym kościele prowadzonym przez Zgromadzenie Księży Najświętszego Serca Jezusowego (ks. sercanie) w Lublinie.

Do odbioru transmisji 3D niezbędne są specjalne okulary. Więcej informacji o warunkach odbioru przekazów 3D znajduje się w linku pomocy technicznej zamieszczonym pod obrazem transmisji.

Transmisje Mszy świętych realizowanych w technologii 3D HD są pierwszą tego typu inicjatywą w Lublinie, kraju, UE i świecie, a dostępna jest przez strony Parafii pw. Dobrego Pasterza w Lublinie pod adresem www.lublin.scj.pl lub przez strony partnera technologicznego transmisji Stowarzyszenia Dobrego Pasterza - Grupy iTTv.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.