Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

15521 miejsce

Lublin: O jakości edukacji akademickiej na KUL-u

„Doskonałość edukacji akademickiej – jak przeorientować uczelnie na jakość kształcenia?” to temat Konferencji Programowej Narodowego Kongresu Nauki, która odbędzie się 29-30 marca.

Narodowy Kongres Nauki poprzedzi 9 konferencji. Ta na temat jakości kształcenia odbędzie się w Lublinie. / Fot. pexels.comW dobie spadku znaczenia dyplomu i dużej liczby bezrobotnych absolwentów dyskusja na temat jakości kształcenia wydaje się konieczna. Egzaminy wstępne, sposób organizacji nauki na studiach, kompetencje społeczne i porównywalność polskich dyplomów to tylko niektóre tematy, jakie mają zostać poruszone.
Konferencja na KUL’u to szóste z dziewięciu spotkań przed Narodowym Kongresem Nauki, który planowany jest na wrzesień.
To szósta z dziewięciu konferencji programowych poprzedzających Narodowy Kongres Nauki we wrześniu 2017 roku, na którym zostanie przedstawiona i poddana debacie koncepcja nowych ram ustawowych dla szkolnictwa wyższego w Polsce.
Szczegółowy plan konferencji można znaleźć http://www.nauka.gov.pl/g2/oryginal/2017_03/ed0a76486f8c7e52247b90147cac2cf9.pdf. Zapisy są prowadzone http://www.nauka.gov.pl/konferencja-nkn-doskonalosc-edukacji-akademickiej-jak-przeorientowac-uczelnie-na-jakosc-ksztalcenia/.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Czeka nas zatem jesienia takze reforma szkolnictwa wyzszego

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.