Facebook Google+ Twitter

Lublin: po jednej stronie wiec Kaczyńskiego, po drugiej piknik Palikota

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2010-06-09 18:10

Ani Janusz Palikot, ani Platforma Obywatelska nie występowali o zezwolenie na przeprowadzenie wiecu wyborczego w Lublinie, w czasie kiedy odbywało się spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim. Jednak Palikot postanowił wynająć firmę, która zorganizuje "piknik rodzinny". Dzięki temu o godzinie 16 na pl. Litewskim stanęli naprzeciwko siebie kandydat na prezydenta PiS i poseł Platformy.

Janusz Palikot / Fot. Polskapresse- Platforma Obywatelska nie występowała o zgodę na wiec - informuje dyr. Tomasz Radzikowski z Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta w Lublinie. Wpłynął za to inny wniosek: o zgodę na zorganizowanie happeningu prorodzinnego. - Nie ma tu mowy o żadnej Platformie - wyjaśnia Radzikowski. Jak dodaje, nie było przeszkód, by zgody na happening prorodzinny nie wydawać.

Jak się dowiedziała "Gazeta Wyborcza Lublin" wniosek o organizację imprezy złożyło Stowarzyszenie "Studio 66", na zlecenie posła Janusza Palikota. Dodatkowo Łukasz Piłasiewicz, asystent posła powiedział, że stowarzyszenie ma ustawić scenę i przeprowadzić event. "Studio 66" nie chciało ujawnić przewidywanego honorarium od posła PO.

Czytaj więcej w serwisie polskatimes.pl

Więcej o kampanii wyborczej w serwisie naszewybory2010.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.