Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

15983 miejsce

Lublin. Prokuratorze, pisz do mnie jeszcze

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Lublinie zatrzymali poszukiwanego siedmioma listami gończymi 26-letniego mężczyznę. Ma on do odbycia karę sześciu lat pozbawienia wolności m.in. za rozbój, kradzież oraz przestępstwa narkotykowe.

 / Fot. Archiwum KWP LublinMieszkaniec Lublina poszukiwany był na podstawie siedmiu listów gończych oraz siedmiu nakazów w celu ustalenia miejsca pobytu.

Sprawą zajęli się policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego KWP w Lublinie. Kryminalni ustalili, że poszukiwany może przebywać w jednym z mieszkań w centrum Lublina.

 / Fot. Archiwum KWP LublinPodczas przeszukania mieszkania policjanci odnaleźli w lodówce i w szafce kuchennej białą substancję. Po sprawdzeniu testerem okazało się, że jest amfetamina. Łącznie zabezpieczono ponad 1 kilogram tego narkotyku.

26-latek wkrótce trafi do zakładu karnego.

Ma do odbycia karę ponad 6 lat pozbawienia wolności. Usłyszy kolejne zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Odpowie również za przestępstwa, których dopuścił się w ostatnim czasie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.