Facebook Google+ Twitter

Lublin: Rozpoczyna się proces w sprawie zabójstwa

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-09-22 08:27

Przed Sądem Okręgowym w Lublinie rozpoczyna się proces w sprawie zabójstwa, do którego doszło w lutym tego roku w Kraśniku. 57-letni mężczyzna został śmiertelnie pobity, gdy wieczorem poszedł zaparkować swój samochód do garażu.

O brutalne zabójstwo mężczyzny prokuratura oskarżyła 20-letniego Rafała I . 17-letnia Żaneta S. odpowie za zacierać śladów. 57-latek wyszedł z domu odprowadzić swój samochód do garażu. 20-latek pobił go pałką i nożem, a ciało wrzucił do bagażnika. Skradzionym autem podjechał po 17-latkę, która uciekła z domu dziecka w Kraśniku. Razem pojechali po kolegę, który uciekł z ośrodka szkolno - wychowaczego. Po drodze wyrzucili ciało z bagażnika na polu pod Opolem Lubelskim. Całą trójkę policja zatrzymała już w województwie mazowieckim.

Właściciel mercedesa był przypadkową ofiarą - 20-latek chciał ukraść samochód, bo cała trójka planowała wyjazd do Niemiec. Mężczyźnie postawiono zarzut zabójstwa, za co grozi od 25-ciu lat do dożywocia. 17-latka usłyszała zarzut utrudnianie postępowania i niezawiadomienia organów ścigania o dokonaniu zabójstwa.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.