Facebook Google+ Twitter

Lublin. Rusza remont al. Kraśnickiej. Będą duże utrudnienia w ruchu

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2011-07-20 09:01

Kolejne utrudnienia na lubelskich ulicach. Od środy drogowcy zaczną układać asfalt na al. Kraśnickiej. Chodzi o odcinek od ul. Jana Pawła II do granic miasta. Jezdnia częściowo będzie zamknięta dla ruchu.

- Będą utrudnienia w jeździe, i to spore. Prosimy kierowców, aby korzystali z alternatywnych połączeń - zaapelowała Alina Zalewska z Zarządu dróg i Mostów w Lublinie.

Utrudnienia pojawią się od rana. - Zamknięta zostanie jedna jezdnia ulicy. Nastąpi to ok. godziny 7-8 rano - usłyszeliśmy w Mota Engil Kraków, wykonawcy prac.

Chodzi o jezdnię, z której korzystają wjeżdżający do Lublina, czyli od strony Węglinka. Druga, ta, po której kierowcy jadą w stronę Kraśnika, będzie przejezdna. - Ruch będzie się na niej odbywał w obu kierunkach - precyzowała Zalewska.

Artur Jurkowski

Czytaj cały tekst w Kurierze LubelskimWiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.