Facebook Google+ Twitter

Lublin. Warsztaty "Studentka z Klasą". Edycja III

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-12-03 08:17

Ponad 150 osób, 17 warsztatów i jedna impreza! Wszystko to w mikołajkowy weekend w Lublinie. Projekt "Studentka z klasą" to jedyne wydarzenie w regionie dające możliwość wykreowania indywidualnego wizerunku.

 / Fot. zussKolejna już, trzecia edycja pozwoli uczestniczkom na konfrontację z profesjonalistami z dziedzin takich jak: wizaż, stylizacja, fryzjerstwo oraz autoprezentacja. W odpowiedzi na duże zainteresowanie młodych kobiet zmianą swojego stylu, liczba proponowanych warsztatów została zwiększona do 17.

Wachlarz szkoleń został poszerzony o kurs udoskonalania odzieży, gdzie będzie możliwość nauczenia się przemiany zwykłych ubrań w niesamowite kreacje. Podczas trzech dni eventu przewidziane są również zajęcia z samoobrony, w ramach których studentki zdobędą praktyczne umiejętności przydatne w sytuacjach zagrożenia. Kolejną nowością będzie umożliwienie wymiany garderoby w trakcie swapu w Chatce Żaka 5 grudnia już od godziny 17.

Tradycyjnie na zakończenie projektu organizowana jest impreza w Fantasy Parku. Podczas niej przewidziane są liczne atrakcje, a wśród nich pokazy: mody, barmański, sztuk walki oraz wiele konkursów z nagrodami. Ponadto rozstrzygnięty zostanie konkurs Metamorfoza. Jego finalistka poza zestawem upominków od sponsorów, pod okiem specjalistów zostanie poddana zmianie swojego wizerunku.

Wszelkie informacje o programie, trenerach oraz szczegóły konkursu Metamorfoza znajdują się na stronie: studentkazklasa.pl

Zarząd Uczelniany Samorządu Studentów UMCS przy współpracy z Kołem Naukowym Ekonomistów UMCS w dniach 4-6 grudnia zaprasza na szkolenia z cyklu "Studentka z klasą", na które zapisy uruchomione zostaną od 30 listopada w DS. „Babilon” (ul. Radziszewskiego 17/4) w godzinach 9 -15.

Katarzyna Jankowska
www.eurostudent.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.