Facebook Google+ Twitter

Lubniewice. Miejsce, które pokochasz

Niezwykły Park, Niezwykłe wydarzenie, Niezwykli goście – to wszystko czeka mieszkańców Lubniewic już w ostatni weekend czerwca podczas uroczystego otwarcia Parku Miłości im. dr Michaliny Wisłockiej.

 / Fot. UM lubniewiceJak informuje biuro promocji miasta:w W wydarzeniu uczestniczyć będą osobistości ze świata medycyny, filmu oraz książki związane z postacią dr Michaliny Wisłockiej. W wydarzeniu udział weźmie także Janusz Leon Wiśniewski – znany polski pisarz, który zadebiutował książką „Samotność w sieci”.
Dla naszej gminy i regionu jest to ogromne wydarzenie.
Otwarcie Parku zaplanowane zostało na 29 czerwca w Lubniewicach. O godz. 11.00 w uroczym miejscu nad jeziorem burmistrz Lubniewic Tomasz Jaskuła, władze województwa i zaproszeni goście otworzą Park Miłości. Następnie o godz. 12.00 w Hotel Woiński SPA przy ul. Ratuszowej odbędzie się debata „O Sztuce kochania”. Zaproszenie do dyskusji przyjęło ok. 60 osób z całej Polski. Wśród prelegentów m.in., prof. Zbigniew Izdebski, dr hab. Janusz L. Wiśniewski oraz przyjaciele dr Michaliny Wisłockiej.

Zapraszamy Państwa serdecznie. Liczymy na obecność przedstawicieli redakcji i oprawę medialną jedynego w tym regionie takiego wydarzenia.

Aby ułatwić dziennikarzom kontakt z zaproszonymi osobami, chcemy zorganizować konferencję prasową.

Proszę o potwierdzenie przybycia na otwarcie Parku Miłości i uczestnictwa w konferencji prasowej do 26 czerwca na adres promocja@lubniewice.pl lub telefonicznie 728892199.

Konferencja prasowa zaplanowana została na godz. 10.30 w Parku Miłości przy Starym Zamku, ul., Osadników Wojskowych.

Debata „O Sztuce Kochania”., programie panele dyskusyjne pn. „Rzecz o dr Michalinie Wisłockiej”, „Czy miłość to tylko neuro (peptyd)”, „Od czasów Wisłockiej do współczesności… - ginekologia i zdrowie prokreacyjne i seksuologia”, „Od czasów Wisłockiej do współczesności… - obyczajowość seksualna i jej przemiany”.

Uroczystość jest finansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.