Facebook Google+ Twitter

Lubniewice Miss PRL-u

Młode, atrakcyjne, najpiękniejsze na start. Szukamy Miss Lubniewic 2013 – w stylizacji i rodem z PRL-u. Do wygrania korona i wycieczka do Bułgarii.

 / Fot. U.M LubniewiceCo zrobić, aby dostać koronę i zdobyć cenne nagrody? Wystarczy wysłać zgłoszenie, przejść eliminację i odpowiednio zaprezentować się w wielkim finale, który odbędzie się 17 sierpnia podczas Święta Sandacza.
Gminny Ośrodek Kultury “Pod Morwą” oraz Urząd Miejski w Lubniewicach zapraszają chętne Panie do wystartowania w wyborach Miss Wczasów FWP z PRL-em w tle.
Konkurs skierowany jest do dziewczyn, które ukończyły 18 lat i w dzień rozpoczęcia konkursu nie przekroczyły 25 roku życia. Kandydatka nie może być karana, ani zaangażowana w jakąkolwiek nielegalną działalność.
I etap odbędzie się 26 lipca na Lubniewickim Rynku, gdzie wyłonionych zostanie dziesięć dziewczyn, które wezmą udział w części finałowej.
II etap (finałowy) odbędzie się 17 sierpnia podczas „Święta Sandacza” w Lubniewicach. Podczas tego etapu jury wyłoni laureatki oraz nastąpi ogłoszenie wyników konkursu. W tym etapie kandydatki będą musiały wykazać się znajomością czasów PRL-u i między innymi nawiązać do nich stylem.
Osoby chętne powinny zapoznać się z regulaminem i wyrazić pisemną zgodę na jego warunki oraz wypełnić formularz i wysłać go w formie elektronicznej do 19 lipca na adres: gok.lubniewice@gmail.com.
Do formularza należy załączyć dwa profesjonalne, aktualne zdjęcia: sylwetki w dwuczęściowym kostiumie kąpielowym oraz portretu.

Regulamin i szczegóły konkursu dostępne na stronach www.lubniewice.pl i http://www.goklubniewice.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Powodzenia wszystkim paniom!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Powodzenia wszystkim paniom!

Komentarz został ukrytyrozwiń

w mieście znowu coś się dzieje, gratuluję pomysłu

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.