Facebook Google+ Twitter

Lubomski w Poznaniu

Mariusz Lubomski już w najbliższą środę zaśpiewa dla publiczności poznańskiej. Na koncert 14 sierpnia o godz. 21.00 na Dziedzińcu Zamkowym zaprasza Centrum Kultury Zamek w Poznaniu.

 / Fot. materiały promocyjne autoraKoncert Mariusza Lubomskiego to zapowiedź niezwykłego spotkania z piosenką autorską. Twórczość tego występującego już od 30 lat na scenie artysty charakteryzują emocje, kunszt i doskonały warsztat. Na jego koncertach panuje zawsze doskonała atmosfera a to za sprawą wielkiego talentu do nawiązywania dobrego kontaktu z publicznością. Sam Lubomski twierdzi, że "bez publiczności nigdy się nie doświadczy" takich emocji podczas śpiewania. Tworzy spektakl niezwykły, bo zbudowany na szczególnych relacjach z słuchaczami.

Do Poznania przyjeżdża, by promować swój nowy album. Płyta "Lubomski w Trójce. Again" nagrana została na żywo. Znalazło się na niej 17 piosenek wykonanych podczas koncertu w Muzycznym Studiu Polskiego Radia. Autorem tekstów do większości utworów jest Sławomir Wolski. Znalazły się jednak także interesujące aranżacje piosenek Agnieszki Osieckiej i Jonasza Kofty.

Na koncercie poznańskim usłyszymy obok doskonałych Centrum Kultury Zamek / Fot. Andrzej Hajdaszinterpretacji Mariusza Lubomskiego także grę znakomitych muzyków: Michała Bryndala (grającego na perkusji), Roberta Cichego (na gitarze), Jana Smoczyńskiego (na instrumentach klawiszowych) i Wojciecha Pulcyna (na basie).

Zespół muzyczny:
Mariusz Lubomski - wokal
Wojciech Pulcyn - bas
Robert Cichy - gitara
Jan Smoczyński - instrumenty klawiszowe
Michał Bryndal - perkusja

miejsce: Dziedziniec Zamkowy - Centrum Kultury ZAMEK, Poznań, ul. Święty Marcin 80/82
data: środa 14 sierpnia 2013 r., godz. 21.00

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.