Facebook Google+ Twitter

Lubuskie. 21-latek molestował seksualnie 7-letnią dziewczynkę

Pod presją rodziny mężczyzna sam zatelefonował na policję, informując, że „zgwałcił dziecko”. Został zatrzymany. Teraz nie przyznaje się do popełnienia zarzucanego mu czynu. Mężczyźnie grozi od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

Całe zdarzenie rozegrało się w jednej z miejscowości gminy Cybinka (lubuskie).

W godzinach popołudniowych matka 7-letniej dziewczynki przebywała na spotkaniu towarzyskim z okazji Dnia Kobiet, zaś jej córka – u znajomej kobiety. Tam też dziewczynka zjadła obiad i wyszła na podwórko pobawić się. Tutaj spotkała swojego 21-letniego wujka. Mężczyzna poprosił dziewczynkę, aby poszła z nim na spacer do lasu. Dziecko zgodziło się.

Będąc już w lesie, mężczyzna poprosił dziewczynkę, aby się rozebrała, za co w zamian otrzyma od niego telefon komórkowy.

Dziewczynka wykonała wszystko to, o co poprosił ją wujek. Rozebrana położyła się na trawie, wówczas mężczyzna położył się obok niej.

- Zaczął dotykać małoletnią w okolice jej narządów płciowych oraz wkładać palce do jej narządów – opisuje zdarzenie dla Wiadomosci24, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze, prokurator Grzegorz Szklarz. - Mężczyzna namawiał następnie dziewczynkę do wykonania innych czynności seksualnych, których jednak dziecko odmówiło.

Po zdarzeniu w lesie 21-latek odprowadził dziewczynkę do domu.

Tego samego dnia wieczorem dziewczynka opowiedziała mamie, że wujek zabrał ją do lasu na spacer i kazał jej tam się rozebrać. Jak zeznała później matka, po tych słowach córka strasznie się rozpłakała.

W następnych dniach matka dziewczynki usilnie starała spotkać się z oskarżonym i ustalić rzeczywisty przebieg zdarzenia. Ten jednak unikał spotkania z kobietą.

Gdy w końcu się spotkali, dziewczynka raz jeszcze, tym razem ze szczegółami, opowiedziała to, do czego na niej dopuścił się wujek. Wówczas mężczyzna przyznał się do molestowania dziewczynki.

- Zatelefonował więc sam na komendę policji w Słubicach, mówiąc dyżurnemu, aby przyjechali po niego, ponieważ „zgwałcił dziecko”, córkę swojej kuzynki – uzupełnia rzecznik prasowy.

W chwili zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy – miał 0,64 mg/l alkoholu w wdychanym powietrzu. Wobec 21-latka zastosowano 3-miesięczny areszt.

Przesłuchiwany w charakterze podejrzanego – nie przyznaje się do zarzucanych mu czynności.

O wyznaniach 30-letniej obecnie ofiary pedofilii czytaj w recenzji książki pt. "Zabawa w miłość"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

levy
  • levy
  • 18.05.2011 23:59

Kastrować tępym nożem.....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.