Facebook Google+ Twitter

Lubuskie: Nowa Sól. Wiosna w mieście - w myśleniu i działaniu

Nowa Sól, podobnie jak inne miejscowości w Polsce, zachwyca wiosną swoim urokiem. Zadbane skwery, parki, place cieszą oko świeżą zielenią, barwnymi kwiatami. Nieco inaczej bywa na podwórkach. Ale i tu można dostrzec metamorfozy.

Wiosna w Nowej Soli: 2011 a 2013 / Fot. Jolanta PaczkowskaWiosenną urodę skwerów, placów i bulwaru nadodrzańskiego w moim mieście przedstawiłam w galerii Wiosna w Nowej Soli. Taki zwykły-niezwykły majowy dzień [ZDJĘCIA].

Teraz krótko o tym, co w mieście głębiej schowane. Przed dwoma laty zrobiłam zdjęcie podwórka, na którym wiosną hulały jedynie śmieci. Dziś to samo miejsce zmieniło się nie do poznania. Miejsce śmieci zajął zadbany ogródek. A w nim ławeczka, trawnik, rozmaite kwiaty - przyjemne miejsce, które cieszy oko nie tylko właścicieli, ale i wszystkich przechodniów. Dużo się zmienia w postawach ludzi i myśleniu na temat otoczenia. Takie metamorfozy radują i zachęcają innych do działania.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

fajnie ze sa jeszcze tacy ludzie, którym zależy, aby nasza planeta była czysta;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

W Dniu bez Śmiecenia przyszło mi do głowy pytanie: Kto i kiedy dożyje czasów, w których nikt nie będzie śmiecił? I będzie się jedynie wspominało: A wiecie, że kiedyś ludzie zaśmiecali swoje otoczenie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

To dobre zmiany. Tak niewiele a znaczy tak wiele.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.