Facebook Google+ Twitter

Lubuskie. Poszli odebrać wódkę przy pomocy siekiery

Czwórka młodych napastników wtargnąwszy do jednego z mieszkań, zażądała od właściciela wydania niedopitej wódki. Zagrozili pozbawieniem życia, przystawiając mu do szyi ostrze siekiery. Grozi im kara pozbawieni wolności na czas nie krótszy niż od 3 lat.

To jakby gotowy scenariusz gangsterskiego filmu.

W Jasieniu (Lubuskie) 27-latek w godzinach wieczornych popijał alkohol ze znajomym. Kiedy chwilowo wyszedł z mieszkania do ubikacji, kompan już go do mieszkania nie wpuścił, ryglując drzwi.

- Mężczyzna był mocno zdenerwowany, bo w mieszkaniu pozostawił swoją niedopitą wódkę – relacjonuje dla Wiadomości24pl, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze, prokurator Grzegorz Szklarz.

Wracając do swojego domu, mężczyzna napotkał na ulicy trzech swoich kolegów w wieku od 18 do 27 lat. Opowiedział o swojej przygodzie. Ci z kolei skrzyknęli się, że trzeba iść odzyskać wódkę.

Wszyscy czterej udali się więc do mieszkania, gdzie wcześniej była pita wódka. Drzwi do mieszkania zastali otwarte. Właściciel siedział w kuchni na krześle. Podbiegł do niego jeden z czwórki napastników, 19-latek, i bez słowa uderzył mężczyznę łokciem w twarz. Ten upadł na podłogę.

Wówczas dwaj inni, 26 i 19-latkowie podeszli do leżącego i zaczęli go kopać po plecach, brzuchu i nogach, domagając się jednocześnie zwrotu wódki.

W tym samym czasie pozostali napastnicy rozpoczęli przeszukiwać mieszkanie pokrzywdzonego. Szukali pieniędzy i wartościowych rzeczy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Oświecony
  • Oświecony
  • 03.06.2011 12:28

Kochana wódeczko daj żyć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.