Facebook Google+ Twitter

Lubuskie. Znęcała się nad mężem i dziećmi, grozi jej 5 lat więzienia

47-letnia mieszkanka Gubina przez dłuższy okres znęcała się psychicznie i fizycznie nad członkami swojej rodziny. Dziś prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia. Kobiecie może za te czyny grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Jak odnotowano, krewka żona i matka począwszy od maja 2010 r. do 9 marca br. systematycznie wszczynała awantury domowe, będąc wówczas pod wpływem działania alkoholu.

W trakcie pijackich awantur wyzywała swoje dzieci (19-letni syn i 23-letnia córka) oraz męża słowami powszechnie uznawanymi za obelżywie, dopuszczała się niszczenia sprzętu gospodarstwa domowego, rzucała różnymi przedmiotami po mieszkaniu, szarpała się z domownikami.

Śledczy ponadto ustalili, że 22 lutego br., szarpiąc się z córką spowodowała u niej obrażenia na ciele. Obrażenia te „naruszyły prawidłową czynność narządów ciała na okres poniżej siedmiu dni” - głosi komunikat Prokuratury Rejonowej w Krośnie Odrzańskim.

Zawiadomienie o psychicznym i fizycznym znęcaniu się nad członkami rodziny złożył mąż awanturującej się kobiety.

- Co ciekawe, po zakończeniu śledztwa, zawiadomiono po raz kolejny policję o dalszych awanturach wywołanych przez podejrzaną - mówi dla Wiadomosci24, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze, prokurator Grzegorz Szklarz. - Podjęto kolejne czynności śledcze, które zakończy następny akt oskarżenia.

47-letniej gubiniance grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.