Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8930 miejsce

L.U.C, Krystyna Prońko, K2 i Mesajah rozprawiają o związkach i miłości w piosence "W związku z tym"

"W związku z tym" to drugi singiel promujący nową płytę L.U.Ca "REFlekcje o miłości apdejtowanej selfie". W utworze, o związkach i miłości rozprawiają dwa pokolenia. Oprócz wrocławskiego rapera pojawia się Krystyna Prońko oraz raper K2 oraz wokalista reggae - Mesajah. Do piosenki powstał także teledysk.

 / Fot. youtube/print screen"Klip to filmowa dość surrealna i symboliczna przypowieść o parze ludzi, którzy będąc ze sobą budują skomplikowaną maszynę" – mówi L.U.C. Piosenkę wyróżnia od pozostałych utworów to, że nie słychać w niej samplowanych refrenów. Łączy pokolenia poprzez spotkanie artystyczne oparte na współczesnych tekstach. L.U.C, Krystyna Prońko, raper K2 i polski wokalista reggae - Mesajah spotykają się by rozprawiać o związkach.

Zobacz także: LemON i Besides w klubie Stodoła. Muzycy wystąpią 2 grudnia

Album "REFlekcje o miłości apdejtowanej selfie" zawiera refleksje na temat bliskich relacji jakie tworzymy w coraz bardziej infantylnym i narcystycznym XXI wieku. L.U.C próbuje przyjrzeć się im z szerszej perspektywy kreując dyskusję o emocjach, pokorze i trwałości. Pomostem między współczesnym i starszym pokoleniem są fragmenty piosenek z ubiegłych dekad, które można usłyszeć w nowej odsłonie. Dzięki pracochłonnym kompilacjom udało się uzyskać wyjątkowy efekt.

Płyta ukazała się dzięki wsparciu Narodowego Centrum Kultury. Natomiast Akademia Ireny Jarockiej i Polskie Radio objęły wydawnictwo patronatem.

Zobacz też: Kamil Bednarek wystąpił w Stodole (zdjęcia)

L.U.C., właściwie Łukasz Rostkowski to polski raper, beatbokser, producent muzyczny, kompozytor, a także reżyser teledysków, związany z Wrocławiem. Autor wielu konceptualnych albumów i projektów, również społecznych. Laureat m.in. Paszportu Polityki, Yacha i Mateuszy Trójki. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV.

L.U.C ft. Krystyna Prońko, K2, Mesajah "W związku z tym":Informacja prasowa

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.