Facebook Google+ Twitter

L.U.C spadł ze sceny podczas koncertu we Wrocławiu. Obiecuje, że powtórzy występ

Polski raper Łukasz L.U.C. Rostkowski miał wypadek podczas środowego koncertu w ramach Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. "L.U.C jest przytomny, jest pod opieką lekarską, ma robione kolejne badania" - podaje menager artysty.

L.U.C spadł ze sceny podczas koncertu we Wrocławiu. Obiecuje, że powtórzy występ / Fot. https://www.facebook.com/planetlucRaper podczas środowego koncertu we Wrocławiu spadł do dwumetrowej zapadni sceny. Wypadek miał miejsce 30 minut po rozpoczęciu występu. Artysta nie stracił przytomności. Po upadku został przewieziony do szpitala, choć chciał kontynuować koncert.

Menager wystosował oświadczenie na oficjalnym profilu facebookowym rapera: "Determinacja artysty jest ogromna, ale tym razem głosy rozsądku zadecydowały o konieczności przerwania koncertu i przewiezienia go do szpitala. Tam został poddany serii badań. Zdiagnozowano u niego skręcenie i naderwanie odcinka szyjnego kręgosłupa, a także pogorszenie stanu wcześniejszych kontuzji - złamanej ręki oraz stłuczonej szczęki. W nocy L.U.C w gorsecie został wypuszczony ze szpitala i jest pod troskliwą opieką najbliższej rodziny."

Koncert zostanie powtórzony, kiedy artysta wróci do zdrowia. Dodatkowo bilety z środowego koncertu nie tracą ważności i będzie można z nich skorzystać na powtórce. Bilety także będzie można zwrócić w kasie Teatru Muzycznym Capitol w ciągu dwóch tygodni.

Przypomnijmy, że raper kilka tygodni temu również miał wypadek. W trakcie kręcenia teledysku do piosenki "Dziękuję" spadł z roweru. Złamał rękę, a także zranił się w szczękę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.