Facebook Google+ Twitter

Łucznik z Kościerzyny w gronie najlepszych policyjnych sportowców

Leszek Słomiński, pracownik Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, wywalczył drugie miejsce w Halowych Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w Łucznictwie. Przed nim start w mistrzostwach Polski, które niedługo odbędą się w Kielcach.

 / Fot. Archiwum KPP w KościerzynieW hali MRKS w Gdańsku odbyły się Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Łucznictwie osób niepełnosprawnych.
Wzięło w nich udział ponad 40 zawodników.

Leszek Słomiński w strzelaniu do tarczy z odległości 18 m zdobył wicemistrzostwo województwa pomorskiego zaś w kategorii  / Fot. Archiwum KPP w Kościerzynieopen brązowy medal.

 / Fot. Archiwum KPP w Kościerzynie- To ogromny sukces, tym bardziej że Leszek walczył nie tylko z rywalami ale również z niedowładem i bólem lewej ręki - cieszył się oficer prasowy komendanta powiatowego Policji w Kościerzynie asp. Piotr Kwidziński.

- Przed wyjazdem do Gdańska zmagał się z kontuzją, która spowodowała przerwę w przygotowaniach. Wierzyliśmy w niego, mocno kciuki trzymał sam komendant naszej jednostki insp. Marcin Piotrzkowski.

Zawody były ważnym sprawdzianem przed MP, które odbędą się 1-2 kwietnia br. w Kielcach.

 / Fot. Archiwum KPP w KościerzynieRzecznik kościerzyńskiej Policji asp. Piotr Kwidziński przekazał nam również informację o spotkaniu w Polskim Komitecie Olimpijskim podczas którego prezes PKOl oraz komendant główny Policji nadinsp. Jarosław Szymczyk wyróżnili 50 funkcjonariuszy i dwóch pracowników cywilnych osiągających sukcesy sportowe w kraju i za granicą. / Fot. Archiwum KPP w Kościerzynie

 / Fot. Archiwum KPP w Kościerzynie- W tym gronie znalazł się nasz łucznik Leszek Słomiński, z czego jesteśmy bardzo dumni- dodał asp. Piotr Kwidziński. - Miał znakomitą okazję do poznania wielu znamienitych osób. Sportowców, trenerów, działaczy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.