Facebook Google+ Twitter

Ludwik Dorn: Kaczyński nie znosi Ryszarda Czarneckiego

Zdaniem Ludwika Dorna, Ryszard Czarnecki miał na początku lat 90. storpedować polityczne negocjacje w sprawie zjednoczenia prawicy. A w związku z tym prezes Kaczyński miał przez wiele lat bardzo złe zdanie na temat Czarneckiego.

„Jarosław Kaczyński wymusił na mnie, żebym to ja chodził na negocjacje, bo sam nie miał siły. To, co prezentował pan Czarnecki, przechodziło wszelkie granice: tępa, jałowa agresja zalana oceanem nieudolnej obłudy w wykonaniu infantylnego młodziana. Miał prosty plan: doprowadzi do fiaska rozmów, a całą winę zwali na PC” - mówi Ludwik Dorn.

Dodatkowo Czarnecki zwalczał Porozumienie Centrum w czasach, kiedy był w AWS: "Ludzie Kaczyńskiego nie mogli tego Czarneckiemu wybaczyć. Potem doszły kolejne urazy: że w czasach AWS firmował politykę zwalczania wpływów Porozumienia Centrum" - czytamy w "Newsweeku".

Dlaczego więc Czarnecki został przyjęty przez Kaczyńskiego do PiS? Zdaniem wielu, było to zagranie w stylu największych przywódców, którzy poprzez swoje kaprysy pokazywali otoczeniu własną potęgę oraz siłę: „Znam pana Kaczyńskiego i wiem, że o moralnych, politycznych i intelektualnych walorach pana Czarneckiego ma mniej więcej takie zdanie jak ja”. Ostatecznie były wicepremier uznał, że Kaczyński wyciągnął Czarneckiego z niebytu dla własnej zabawy. „Aby pokazać, że jak ma taki idiotyczny kaprys, to nikt go nie powstrzyma” - stwierdził "trzeci bliźniak".

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

antyjudasz
  • antyjudasz
  • 25.05.2012 00:18

Ludzie o wielkim ego, a mali wzrostem i w ogóle, lubią w swoim otoczeniu tylko "mniejszych" .Stąd niechęć Prezesa do mądrzejszego Giertycha, czy słusznej postury Leppera ,czy przystojniejszych Ziobry,Poncyliusza itd.że o mądrym i prostolinijnym Kowalu i innych nie wspomnę.Błaszczak,Czarnecki,Hoffman,Brudziński to jest to co Prezes lubi .Dwaj ostatni powinni się mieć jednak na baczności bo są przystojni i za bardzo wyszczekani.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jolka
  • Jolka
  • 17.05.2012 16:03

Lubi , nie lubi ......ale jakie ma gadane ? Prezes lubi takich pyskaczy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.