Facebook Google+ Twitter

Ludwik Dorn wstąpił do Solidarnej Polski

Ludwik Dorn złożył deklarację wstąpienia do klubu Solidarna Polska. Wcześniej polityk zapowiadał, że nie wstąpi do klubu SP. Plotki o przejściu Ludwika Dorna do tzw. "ziobrystów" krążyły jednak po korytarzach sejmowych od dłuższego czasu.

 / Fot. A. Wiktor, PolskaLudwik Dorn został wyrzucony z Prawa i Sprawiedliwości kilka lat temu. Po usunięciu z PiS Dorn nadal, jak to określał "sympatyzował i współpracował" z partią Jarosława Kaczyńskiego. W wyborach w październiku 2011 Ludwik Dorn dostał się do Sejmu z list PiS przypomina tvn24.pl, jednak nie wszedł do klubu parlamentarnego partii.

Nowy członek Solidarnej Polski w listopadzie powiedział, że nie wyklucza jeszcze kiedyś współpracy z Prawem i Sprawiedliwością. Zarówno posłów z Solidarnej Polski, jak i z PiS nazwał wtedy "ludem PiS-owskim". Miesiąc temu Ludwik Dorn mówił, że w czasach kiedy był w partii Jarosława Kaczyńskiego miał dobre stosunki ze Zbigniewem Ziobrą, a mniej przyjazne z Jackiem Kurskim.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (25):

Sortuj komentarze:

1945
 • 1945
 • 17.12.2011 09:05

Piekarstwo, bo piekar-z
Szewstwo bo szew-c, a więc qrewstwo bo qrw-a, choć nie widzę powodu zamieniać ku na q. To przecież nasz polski kochany język ze słówkiem kurwa usankcjonowanym w sztuce, literaturze i nieomal już na salonach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

piekarstwo - czemu nie piekarwstwo?

Komentarz został ukrytyrozwiń

edwin 16:47,
Nie czuję się zobowiązany tłumaczyć młodzieżowego slangu na literacką polszczyznę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
edwin
 • edwin
 • 16.12.2011 16:46

@ Małkowski !
Małkowski widzę że znów się rozbisurmaniłeś i zaczynasz ludzi zaczepiać i filozofować ! Nie pieprz tu o kowbojach, koniach i Indianach! Co Ci odwaliło ? Zaczynasz brzydko się wyrażać !!! Myślisz, że jak napiszesz Qurwa to obecne tutaj kobiety inaczej to przeczytają ? A sprawa zasadnicza to nie pisze się " kurestwo" lecz : kurewstwo tak jak np. szewstwo, piekarstwo etc. I widzisz draniu ja musiałem przez Ciebie przy paniach bluzgnąć, za co panie grzecznie przepraszam, a Ty draniu bierz się za naukę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
gorol
 • gorol
 • 16.12.2011 16:36

ludwika nigdzie nie chca a on jak baran tu sprobuje tam probuje.rzygac sie chce

Komentarz został ukrytyrozwiń
edwin
 • edwin
 • 16.12.2011 16:30

@ Maciej Wicher
panie Wicher ! Szanowny – a czymże pan się tak rozczarowałeś ? Prawdą ? Coś pan taka mimoza ? Pani Jadwiga złożyła bardzo konkretną propozycję mieszkańcom Pacanowa – dla nich jeden matoł więcej, czy mniej to żadna różnica. A wierzaj mi acan, że Pacanowianie są w stanie udzielić azylu wielu matołom i zawsze miejsca starczy -dla tych najzacniejszych rozumem nieskalanych – parlamentariuszami zwanymi. A pan, panie Wicher, raczej wielkim łukiem omijaj Pacanów coby jakoweś licho nie zatrzymało pana wśród dostojnych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Marku,
W tej grze nie trzeba grzeszyć inteligencją, mieć jakieś poglądy. Nie jest ważne, czy gra się Indianina, kowboja, czy konia - ważne jest, że się występuje na scenie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Trzeci bliźniak", który w "kamasze doktorów chciał brać", jest człowiekiem, który jednak inteligencją nie grzeszy. Zamienił stryjek siekierkę na kijek. Najpierw pracował z ludźmi, których uważał za swoje odbicie intelektualne i długo długo mu zeszło zanim zrozumiał, że to nie są współpracownicy z jego bajki. Żadnych wniosków z tamtych doświadczeń nie wyciągnął. O czym to świadczy?

Komentarz został ukrytyrozwiń
JW@
 • JW@
 • 15.12.2011 20:03

Babcia Jadzia jest na prochach -- nie poznaję tej kobity ,pluje jadem jak Niesiołowski -- oj kobito bo w Busku będą pokazywać Cię palcem!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Warszawianka
 • Warszawianka
 • 15.12.2011 19:50

Wtrącę się .Panie Macieju Wicher Dzisiaj 18:55 .Należy umieć czytać między wierszami.Wie Pan przecież co to jest przenośnia i to w sposób subtelny .
Pani Kowalczyk pisze inteligentnie, nie zawsze się z jej wnioskami zgadzam , ale zawsze pisze na temat i mądrze .
Moim zdaniem tom jest aluzja do tego bajkopisarza i do jego poczynań .Krótko pani Kowalczyk napisała a można to wytłumaczyć w bardzo długim tłumaczeniu .Przecież Pan jesteś mądry i dalej to sobie sam dośpiewasz!Co?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.