Facebook Google+ Twitter

Ludzie mediów napisali list w obronie Moniki Olejnik

Grupa wpływowych ludzi mediów napisała list w obronie Moniki Olejnik. Jest to reakcja na artykuły Romana Kotlińskiego zniesławiające dziennikarkę w "Faktach i Mitach". Sygnatariusze listu wzywają do bojkotu posła Kotlińskiego.

Autorami listu są Wojciech Czuchnowski oraz Bertold Kittel, którzy wzywają do bojkotu Romana Kotlińskiego, posła i redaktora naczelnego tygodnika "Fakty i Mity". - Nazywamy go listem w obronie Moniki Olejnik, ale tak naprawdę chodzi o zaprotestowanie przeciwko językowi, jakim posługuje się Roman Kotliński. I szerzej, chodzi o znak ostrzegawczy dla polityków, że w debacie publicznej nie ma miejsca dla takich osób - piszą w liście, który możemy przeczytać na stronie "Press".

Poseł Ruchu Palikota na łamach swojego pisma zasugerował, że Monika Olejnik jest agentem służb specjalnych. Pod listem podpisali się m.in. Marek Balawajder, Grzegorz Gauden, Mariusz Ziomecki, Jan Ordyński oraz Edward Miszczak.

Ludzie mediów protestują przeciwko brutalnemu językowi jakiego używa poseł Kotliński. W swoim artykule nazywa Monikę Olejnik "hieną w spódnicy". Dziennikarze wzywają Sejm do zainteresowania się osobą Kotlińskiego. A dzisiejsza "Rzeczpospolita" zarzuca szefowi "Faktów i Mitów", że w dalszym ciągu zatrudnia mordercę księdza Popiełuszki, Grzegorza Piotrowskiego.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

mirodziki
  • mirodziki
  • 09.01.2012 06:14

Dopiero gdy "F. i M." n.a.s.r.a.ł.y na łeb M.O. to się zrobiła aferka. Nie czytam szmatławców i olewam Stokrotkę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Polak
  • Polak
  • 16.11.2011 12:52

Olejnik i cała antypolska chołota z GW i TVN wywodzi się z UB i SB, mordowali polaków AKowców, niszczyli nasz kraj a teraz oni i ich dzieci zajmują najwyższe stanowiska i manipulują opinią publiczną. Takich przykładów jest więcej Danuta Hubner (była pani komisarz), kim był jej ojciec i dziadek w UB w Nisku?, “oficer” śledczy PUBP w Nisku, Zofia Wojtkowska z Newsweeka, PUBP Mielec, kim byli rodzice dziennikarzy, którzy teraz sprzciwiaką się lustracji?

Komentarz został ukrytyrozwiń
gorol
  • gorol
  • 14.11.2011 18:59

takze mam w domu hiene w spodnicy i dziekuje bogu ze ja mam.monika olejnik to jedna z najinteligentniejszych hien sposrod naszych dziennikarzy.duzo politykow boi sie jej boi sie jej dociekliwych bezpardonowych pytan.ale takich ubogich politykow niestety wybralismy w wyborach na szczescie nie wszystkich

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.