Facebook Google+ Twitter

Ludzie nie powinni wiedzieć jak się robi kiełbasę

Od dwóch tygodni w TVN nadawany jest program Kuchenne Rewolucje z udziałem znanej restauratorki Magdy Gessler.

Jestem nawet pewien, że nie tylko jak się robi, ale i jak się ją przygotowuje do podania w wielu restauracjach. Ta wiedza na pewno nie pozwala spokojnie czekać na zamówione danie w restauracji.
Od dwóch tygodni w TVN nadawany jest program Kuchenne Rewolucje z udziałem znanej restauratorki Magdy Gessler.

Program z założenia pokazuje jak można podnieść na nogi upadającą restaurację. Pokazuje jak zmienić sposób zarządzania biznesem restauracyjnym i co trzeba zrobić żeby te zmiany dosłownie w kilka dni były widoczne dla odwiedzających ją klientów.

Przy okazji pokazuje, a wręcz obnaża w pełni sposób, w jaki funkcjonuje kuchnia, czyli jak mówi pani Gessler, serce każdej restauracji. Robi to w sposób bardzo bezpośredni. Widzimy brud, który jest wszędzie, przeterminowane produkty, zamrożone kilkudniowe ziemniaki i sałatki odgrzewane potem w mikrofalówce, podwójne panierki z bułki tartej i inne triki stosowane by kotlet był większy.

Fajnie, że udaje się pani Gessler wyprowadzić kulejące biznesy gastronomiczne na prostą. Widzimy bardzo dokładnie jak powinno się robić dobrą kuchnię. Szkoda tylko, że pani Gessler nie może być w każdej restauracji, w której zamawiamy romantyczną kolację.

Myślę, że wielu tak zwanych restauratorów chciałoby żeby ten program zdjąć jak najszybciej
z anteny.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

W gruncie rzeczy pani Gessler demonstruje szacunek dla klienta, ktory w ostatecznym rozrachunku przynosi korzyść obu stronom: klientowi i restauracji.
Jesli pod wpływem programu chociaz część restauratorów zmieni sposób myslenia i zarządzania kuchnią - to będzie wielki sukces.

Komentarz został ukrytyrozwiń

swoją drogą to ciekawe jak można przy pomocy kilku rad specjalisty zrobić z szajsu coś i jak nie dać się porobić we wczorajszy odświeżony kotlet.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na pewno no i narobiła sobie wrogów oj narobiła teraz kto tylko coś w telewizji zobaczył to inaczej spojrzy na talerz.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.