Facebook Google+ Twitter

Ludzie z hospicjum kolędy śpiewają nawet latem

23 września o godz. 12 zapraszamy do Łodzi na ul. Dąbrowskiego 87. Rozpoczynamy kampanię "Śpiewamy kolędy latem, bo Jaś umrze przed Gwiazdką".

 / Fot. Fundacja GAJUSZFundacja GAJUSZ prowadzi domowe hospicjum dla dzieci. Bywa, że śpiewamy kolędy nawet latem, bo wiemy, że jedno z dzieci umrze przed Gwiazdką. Hospicjum to nie tylko opieka medyczna to zuchwałe zmaganie się z czasem i o tym opowiada ta kampania.

„Gdy nie mamy czasu na czekanie, najważniejsza staje się siła pragnień dziecka. Jego wiara
zakrzywia czasoprzestrzeń. Dzięki tej mocy i my stajemy się częścią cudu - w lipcu śpiewamy Przybieżeli do Betlejem pasterze... Ta gwiazda spełni życzenie i zgaśnie na zawsze. W śpiewie i bliskości. Czas, który mamy to miłość"- mówi Tisa Żawrocka – założycielka Fundacji GAJUSZ.

Spot informacyjny stworzyliśmy dzięki uprzejmości łódzkiego MPK, strażaków, Teatrów Wielkiego i Harnam. Aktorami stali się wolontariusze i pracownicy Fundacji oraz radny John Godson.

W czwartek 23 września wspólnie z dziećmi pomalujemy pierwszą ścianę budynku, który Fundacja GAJUSZ otrzymała od władz naszego miasta. Po gruntownym remoncie powstanie tu jedno z pierwszych w kraju Hospicjum Stacjonarne dla Dzieci.

Impreza jest organizowana w ramach ogólnopolskiej kampanii Hospicjum to też Życie.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.